Skocz do zawartości

Hostandplay Czy istnieje możliwość wykonania pliku .bat?


serferr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zakupiłem serwer na hostingu Hostandplay, miałem zamiar używać paczki modów do grania ze znajomymi i tutaj niestety pojawiają się problemy, twórca paczki modów udostępnia oficjalne pliki serwerowe, serwer należy uruchamiać przez plik wsadowy, jeśli próbuję go uruchomić w inny sposób (poprzez bezpośrednie uruchomienie pliku .jar) to serwer crashuje się jeszcze przed całkowitym uruchomieniem, zarówno przy teście na moim komputerze jak i na serwerze, próbowałem przekleić zawartość pliku wsadowego do komend startowych ale plik ma ponad 1000 linijek kodu i nie jest w stanie cały się pomieścić, ponawiam więc pytanie z tytułu tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Endrju napisał:

Plik bat to po prostu komenda startowa. O jaką paczkę dokładnie chodzi?

Tak wiem, że to komenda startowa, dlatego próbowałem ją wkleić do komend startowych w panelu serwera na stronie, ale jest po prostu za duża
paczka to: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Endrju napisał:

Sprawdź plik .sh, bo on jest typowo pod linuxy.

Chyba nie bardzo wiem jak wykonać plik .sh, każda moja próba kończy się takim błędem:
"Unrecognized option: -sh

Error: Could not create the Java Virtual Machine.

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit."
lub po prostu:
"Plik konsoli nie został odnaleziony"
Żeby wykonać ten plik to serwer nie potrzebowałby przypadkiem zainstalowanego cygwina lub czegoś podobnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...