Skocz do zawartości
alan

problem z rocketem

Polecane posty

Witam!

Mój serwer hostuje na hostandplay.pl (to nie reklama) i mam problem z nim taki ,że jak napisze jakąś komendę np /i na czacie (serwer działa) to wyskakują mi dziwne znaki różnej maści od liter do takich znaczków co czasami przy nickach są itp. Na YouTubie jest filmik o tym i widze że (po odpaleniu FTB) do pliku Modules do RocketUnturned (czy jakoś tak) trzeba dodać jakiś naprawiony rocket czy coś ,ale nie wiem skąd to wziąść. Możecie jakoś pomóc? Może reinstalować rocketa (ale jak xd?)? Proszę o szybką odpowiedź.

EDIT: Pogrzebałem coś w roketach no i nie zadziałało więc go przeinstalowałem i znowu grzebałem w rocketach i tak kilka razy a teraz to wogóle wbić nie mogę ale znalazłem w konsolce coś takiego:

Error while compiling generated serializer

/tmp/82a2d0/310e2043.cs(27,36) : error CS0012: The type `Rocket.API.IDefaultable' is defined in an assembly that is not referenced. Consider adding a reference to assembly `Rocket.API, Version=2.6.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'

(0,0) : error : /home/s21180/files/Modules/Rocket.Unturned/Rocket.Core.dll (Location of the symbol related to previous error)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się