Skocz do zawartości
KoperPOLO

Odwołanie od bana

Polecane posty

Jak w temacie,chciałem przeprosić za używanie tak znawnych cheatów.Wiem że zle postąpiłem.Obiecuje że to już się nie powtórzy.Jeszcze raz przepraszam

Z przykrością muszę poinformować, że Twoje odwołanie zostało odrzucone. Nie zachęciło nas to, do tego aby Cię odbanować lub zmniejszyć czas kary. Każdy ze zbanowanych osób może twierdzić, że żałuje i więcej to się nie powtórzy, a jak będzie w rzeczywistości to tego nie wiemy.

Skoro tak to wygląda proszę zmienić informacje dostraczane podczas dostawania bana,skoro po dostaniu bana informujecie mnie że moge się od tego odwołać  i przeprosić za swój błąd po czym dostaje taką odpowiedź "Każdy ze zbanowanych osób może twierdzić, że żałuje i więcej to się nie powtórzy"to nie widzę w tym większego sensu.Chciałem na dużej zostać na tym serwerze,zrozumiałem swój błąd jednak nie ruzimiecie/rozumiesz pewniej kwestii "człowiek uczy się na błędach".Tyle z mojej

Pozdrawiam Serdecznie 

Znaczy teoretycznie nie powinienem się mieszać ale Endrju ma rację to co napisałeś to pisałem w 4 klasie szkoły podstawowej jako wytłumaczenie. Mogłeś się rozpisać ;)

• Lubię to! 2

Ale jakie ja mam mieć wytuamcznie skoro tu nie ma sie z czego tłumaczyć.Wiadomo że używa się różnych programów do ułatwienia rozgrywki i też na to nie mam usprawiedliwienia,więc jedynie co mogłem zrobić to przeprosić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się