Skocz do zawartości
DemonicznaRyba

Problem z Kitami

Polecane posty

Problem jest taki że jak chce wziąść Kita to na czacie się nic nie pojawia a ja nie dostaje Kita ale za to w konsolce jest taki błąd :

[Group] Anczejek [Macieciowski]: "/kit Survival"

An error occured while executing kit [Survival]: System.TypeLoadException: Could not load type 'System.Func`2' from assembly 'mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089'.

at Rocket.Core.Commands.RocketCommandManager+RegisteredRocketCommand.Execute (IRocketPlayer caller, System.String[] command) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Rocket.Core.Commands.RocketCommandManager.Execute (IRocketPlayer player, System.String command) [0x00000] in <filename unknown>:0

To co pogrubiłem i podkreśliem to jest chyba ten błąd ale nie mam pewności czy to jest 1/3 tego co skopiowałem.

Plugin źle działa, jakiego pluginu na kity używasz? 

Dnia 3.06.2019 o 21:19, DemonicznaRyba napisał:

Problem jest taki że jak chce wziąść Kita to na czacie się nic nie pojawia a ja nie dostaje Kita ale za to w konsolce jest taki błąd :

[Group] Anczejek [Macieciowski]: "/kit Survival"

An error occured while executing kit [Survival]: System.TypeLoadException: Could not load type 'System.Func`2' from assembly 'mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089'.

at Rocket.Core.Commands.RocketCommandManager+RegisteredRocketCommand.Execute (IRocketPlayer caller, System.String[] command) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Rocket.Core.Commands.RocketCommandManager.Execute (IRocketPlayer player, System.String command) [0x00000] in <filename unknown>:0

To co pogrubiłem i podkreśliem to jest chyba ten błąd ale nie mam pewności czy to jest 1/3 tego co skopiowałem.

18 minut temu, DemonicznaRyba napisał:

Używam pobranego ze strony Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Masz zainstalowany plugin Uconomy? 

Coś mi się wydaje, że coś źle w confingu ustawiłeś.

Edytowano przez Patryk5813

Dnia 9.06.2019 o 14:22, Patryk5813 napisał:

Masz zainstalowany plugin Uconomy? 

Coś mi się wydaje, że coś źle w confingu ustawiłeś.

Mam zainstalowanego Uconomy ale dalej nie dziala. Nawet jak go nie mialem to nie dzialalo. Ja w Configu nic nie ustawialem po prostu zainstalowalem plugin i wstawiłem do Servers---unturned---Rocket---Plugins

EDIT : I nic w nim nie ustawialem

Edytowano przez DemonicznaRyba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się