Skocz do zawartości
Povered

Rekrutacja na Moderatorów

Polecane posty

Ogłaszamy nabór na młodszych moderatorów (helperów) serwera.

Nasze wymagania:

• wiek minimum 16 lat
  • mikrofon i zainstalowany program Discord
  • głos po przejściu mutacji (jeżeli nie, to nie piskliwy i irytujący)
  • dostępność czasowa 
  • nieposzlakowana opinia
  • niekaralność (brak aktywnych banów permanentnych)
  • minimum miesiąc stażu na serwerze

Jeżeli spełniasz te warunki, napisz podanie pod tym tematem, używając poniższego wzoru:

• Imię:
  • Nick:
  • Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer)
  • Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak — opisz)
  • Coś o sobie: (jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz)
  • Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz, dlaczego masz być wybrany)
  • Nick na Discord: (wraz z numerem np. Povered#9552)

Edytowano przez Povered
  • Lubię to! 1

Imię: Michał

Nick: Cenger_

Dostępność czasowa: Kilka godzin dziennie, w wolne dni nawet kilkanaście. Jeśli chodzi o dokładne godziny to na pewno od 18 do 2 a w luźniejsze dni nawet od 14.

Doświadczenie: Kiedyś byłem moderatorem na dwóch serwerach, więc trochę się na tym znam.

Coś o sobie: Lubię grać w tenisa stołowego i na komputerze. Interesuję się e-sportem oraz czytaniem. Na co dzień jeżdżę na rowerze po lesie z kolegami.

Dlaczego ja: Od dłuższego czasu gram na serwerze mpspot i wydaje mi się on najlepszym serwerem surwiwal na jakim kiedykolwiek grałem. Podoba mi się on ze względu na małą liczbę graczy i przyjemność grania. Jednak najlepszym aspektem gry na serwerze mpspot jest "czysty" Minecraft i frakcje, nie ma rzeczy typu drop z cobla lub warp sklep. Sama gra jak i pomoc na tym serwerze sprawiają i będą sprawiać mi dużą przyjemność, jestem kulturalny i elokwentny oraz mam doświadczenie jeśli chodzi o bycie moderatorem - właśnie dlatego myślę że to ja powinienem być wybrany na nowego moderatora.

Nick na discord: Cenger#0392

Edytowano przez Cenger
  • Lubię to! 1

Mam ukończone 18  lat

Posiadam mikrofon i zainstalowany program Discord

Jestem po mutacji

Dziennie na serwer będę mógł poświęcić od 5 do 8 godzin

Wszystkich oceniam  równo i w sprawach rozważam tylko potwierdzone dowody

Nie posiadam żadnym kar na moim aktualnym koncie

Uważam , że spełniam wszystkie wygania na moderatora.

Nazywam się Daniel. Mój nick w grze to FidgetTapir. Jak już wcześniej wspomniałem mam ukończone 18 lat i mogę poświęcić od 5 do 8 godzin dziennie. Na MPspot nie miałem jeszcze okazji działać w moderacji , lecz przeszłości miałem doświadczenie bycia moderatorem na niewielkich serwerach survival. Obecnie studiuję psychologię oraz poświęcam wolny czas na gry takie jak Minecraft oraz League of Legends. Uważam, że nadaję się na pozycję moderatora ponieważ jestem dobry w utrzymywaniu porządku wśród  graczy i potrafię szybko rozwiązywać problemy , które mogą wystąpić na serwerze.

Mój nick na discord to Tapirollo#7085

Edytowano przez FidgetTapir
  • Lubię to! 2

Jakub P.

lebiega1337

Idealnie 16

Dostępność czasowa:           Dni robocze - od 19 do 24               sobota - od 18 do 24           niedziela i święta -  od 19 do 23

Doświadczenie: Administrowanie (nieistniejącego już) serwera "najlepszaekipa.pl".

Zainteresowania: Loli, pigging, gry (moba/karciane), kulturystyka (oglądanie), psychologia, medytacja.              

Moim zajęciem jest zdobywanie wiedzy.

Uważam, iż to ja powinienem zostać "helperem", gdyż łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi i potrafię ich sprawiedliwie osądzić.

Discord: #7240

Kuba 

currenthat

Dostępność czasowa: od 30min do 

Kilku godzin dziennie

Doświadczenie: ranga moderatora na serwerze znajomego (7 lat temu)

Zainteresowania: piłka nożna, technika cyfrowa i programowanie, obróbka audio. Obecnie chodzę do technikum.

Dlaczego ja: od kilku miesięcy gram na tym serwerze, znam zadady,  respektuje

Administrację oraz innych graczy.

Potrafię się zachować i nie wydaję się w niepotrzebne dyskusje. Myślę że mogę się nadać na rolę helpera oraz pomóc w zachochowaniu porządku na czacie.

Discord: currenthat#6710

• Lubię to! 3

Piotr

Nick:UwUSenpaiOwO

Dostępność czasowa: Codziennie, wieczorami prawie ciągle dostępny

Doświadczenie: Moderacja na serwerze rp przez czas istnienia serwera + kilka mini serwerów, które chwilę stały.

Ładna historyjka o mnie: Jestem dość spokojnym chłopakiem przyjaźnie nastawionym do społeczeństwa. Interesuję się problemami światowymi, elektroniką i rynkiem gier komputerowych. Nie lubię arogancji,  hawajskiej i fałszywości.

Dlaczego to mam być ja?: Jestem dosyć często aktywny na serwerze kiedy dzieje się coś nie tak (spam, kłótnie itp.), umiem dogadać się z większością osób i udzielić im ew. pomocy.

Discord: SPYCHOO#3853

Imię: Błażej

Nick: SzalonaPsuia

Dostępność czasowa: w tygodniu od 15 do czasami i 2 w nocy dnia następnego (oczywiście z przerwami) 

Weekendy mam albo całe wolne albo kompletnie zajęte

Doświadczenie: nigdy nie pełniłem funkcji opiekuńczych na serverach ale byłem kiedyś gospodarzem klasy

Coś o sobie: skończyłem technikum na kierunku technik pojazdów samochodowych. 

Dlaczego Ty: jestem człowiekiem wyrozumiałym i spokojnym, nie podejmuje pochopnych decyzji, skrupulatnie dąże do celu :)

Nick na Discord: Baziej#7460

Imię: Igor

Nick: Lewan 

Wiek: 15 (trudno najwyżej nie bd mieć rangi ale zawsze można spróbować) 

Dostępność czasowa: weekendy 4/5h, a w tygodniu 2/3 godziny. Potrafię też cały dzień siedzieć aż do nocy. 

Doświadczenie: znajomość komend, budowanie, ogarnianie graczy, zadbanie o dobro serwera. 

Coś o sobie: potrafię ogarniać wiele rzeczy i jestem miły/cierpliwy 

Dlaczego ty: nie sprawiam kłopotów i na prawdę chce zadbać o dobro serwera oraz graczy. 

Nick na discord: Lewan#3911

Imię: Maciej

Nick: DonaldTrump

dostępność czasowa: Prawie codziennie 

Doświadczenie: Jestem miłym graczem chciabym zostać helperem zaproponował mi to moderator Matinex coś takiego 

coś o sobie: Pomogłem wielu osobą na tym serwie wiec wole pozostac na tej pracy

dlaczego ty: uwielbiam Helpera i uwielbiam pomagać

nick discord: MaciejIKSON #4937

• Imię:  Dejw
  • Nick: Vampir707
  • Dostępność czasowa: 24h z przerwami na sen
  • Doświadczenie: no bylem u was no i ogolnie tu tez mialem admina: 
  • Coś o sobie: lubie niszczyc rpl, byc najlepszym pvperem, prowadzic najlepsza gildie ku zwyciestwom i masakrowac prawaków
  • Dlaczego Ty: lud mnie kocha, kobiety tez
  • Nick na Discord: masz mnie pov :v
Edytowano przez Vampir707
  • Lubię to! 2

Imię: Oskar

Nick: OSZKIg0d

Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer) - Dużo, zwłaszcza, że w weekendy mogę siedzieć w nocy. Przez ostatnie 4 dni długo graliśmy z kumplami IRL.

Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak — opisz) Tak, MC4U helper, swoje serwery robione tylko pod bawienie sie pluginami nic więcej. 

Coś o sobie: (jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz) Esport od dzieciaka. Od 6 roku życia grałem w FPS. Aktualnie GE w CS:GO, reprezentuje organizacje POLteam w Fortnite od pół roku. Uczeszczam do Technikum Informatycznego z Innowacją E-sportową, za dzieciaka także trenowałem piłke nożna.  

Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz, dlaczego masz być wybrany) Nie lubie oszukiwać co można zauważyć bo ostatnim wybryku moich znajomych gdzie jednak połasili się o tego nędznego x-raya. Lubie prace zespołową, lubie po adminować na serwerach, po jakimś czasie zwykła rozgrywka mnie nudzi więc moderowanie było by taką odskocznią. Jedyny - to jest to, że troszke powadziłem się z odwetem, lecz uważam, że bylo to bardziej 4fun niż na serio :P

Nick na Discord: (wraz z numerem np. Povered#9552) OSZKI#6401

Imię: Dawid

Nick: Vinixs

Dostępność czasowa: Zależy jak leży, czasami cały dzień, czasami pół dnia, a czasami to w ogóle. Więc zależy od czasu, chęci i od tego czy ktoś mnie wkurzy na serwerze

Doświadczenie: Kiedyś z 5-4 lata temu byłem moderatorem na jednym serwerze, ale to wiecie człowiek jeszcze głupi był i nie wiedział co się dzieję. Potem z rok temu z ziomkiem chcieliśmy stworzyć serwer RPG z otwartym światem (Byłem tam współwłaścicielem). Mapę mieliśmy zbudowaną tak w 60%, ale potem się ekipa budowniczych rozpadła. Questów jeszcze nie mieliśmy zrobionych, ale mobki oraz drop z nich był praktycznie gotowy, ale to wszystko było na nic, bo po roku roboty ekipa się rozpadła i też chęci nie było dalszej

Coś o sobie: Uprawiam sport ekstremalny Downhill. Pozwólcie, że wytłumaczę o co w tym chodzi. Są to zjazdy ze stromych miejsc/górek oraz skakanie z ramp/dropów/gapów itd. itp. . Głównie słucham rapu (oldschool), ale nie pogardzę inną muzyką. Lubię też tam czasami jakiś urbex/parkour czy coś. Kiedyś też do wojska chciałem iść. Ogólnie to nie lubię kłamców i hipokrytów. Spokojny i cichy jestem, ale jak wnerwią mnie jakieś karakany ze smerfów no to staram się być spokojnym, ale oni to ogólnie konfidenci itd.

Dlaczego Ty: Jestem osobą, która nie daje mutów/ banów czasowych. Ja od razu walę perma i nie ma zbędnego gadania. Więc bym zrobił na serwerze trochę porządków i pobanował kilka osób. Też dlatego, bo na serwerze lubi mnie z 30% osób, a te 70% to perma bym im dał

Nick na Discord: Vinixs#8706

• Lubię to! 1

Imię: Bartek

Nick: YungBarti

Dostępność czasowa: no dużo (tam 5h jakos)

Doświadczenie: moderator na serwerze tf2, serwery minecraft małe jakieś

Coś o sobie: deseczka i kustosz

Dlaczego Ty: bo tak?

Nick na Discord: Bartyy#3897

62128674_1035278680195373_4683726226437701632_n.jpg

Imię: Przemek

Nick: Fatelix

Dostępność czasowa: zwykle od południa jestem wolny przez resztę dnia

Doświadczenie: Jedyne doświadczenie jakie do tej pory posiadam to prowadzenie top gildii w Nostale jako założyciel (~30 osób, którymi trzeba było aktywnie zarządzać)

Coś o sobie: kobiety to mój poligon

Dlaczego Ty: Myślę że potrafię realnie podejść do sprawy i pozytywnie wpłynąć na społeczność, w zależności od zakresu moich obowiązków jako moderatora.

Nick na Discord: Drewno z kominka#0516

Imię: Marceli

Nick: GaskusPL

Dostępność czasowa: Z spędzaniem czasu to jest u mnie różnie, przeważnie spędzam na serwerze dość sporo czasu, ale jeżeli wypadnie jakaś nagła sytuacja w świecie realnym, to staram się ją stawiać na pierwszym miejscu. A wracając do spędzania czasu na serwerze, to jestem dostępny w tym momencie przez cały czas, wystarczy włączyć minecrafta i działać. Przeważnie jest to nawet do 6 h, z przerwami.

Doświadczenie: W ekipie serwera nie byłem, ale mogę powiedzieć, że bardzo dawno temu byłem helperem na takich serwera jak: centrumpvp i hiplay. Miałem tez własny serwer, ale nie cieszył się on tak dużą popularnością.

Coś o sobie: Jestem bardzo skromnym człowiekiem, w kwietniu skończyłem technikum na profilu ochrona środowiska, aktualnie mam wakacje, ale planuję wyjechać do rodziców do Niemiec.Interesuję się głównie pierwszą pomocą.

Dlaczego Ty: A czemu nie? Bardzo lubię stawiać sobie jakieś wyzywania, a pomoc wam zadowoli mnie najbardziej.Też to będzie taka nostalgia, powrót do starych czasów, do pozycji jakie zajmowałem gdzieś myślę nawet 4 lata temu.

Nick na Discord: GaskusPL#0450

Imię: W razie wu to mówisz mi dżony

Nick: YT_owruk

Dostępność czasowa:Tak

Doświadczenie: z kobietami, kilka razy, były pijane

Coś o sobie: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Dlaczego Ty: Moja umiejętność wyczuwania przeginania pały z docinkami/przekleństwami/flodem na czacie będzie pięknie komponować się z napisem "YT_owruk wyciszył odbytxd za spam na 10 minut"

nick na discord: YT_owruk#6451

Edytowano przez YT_owruk
  • Lubię to! 2

Pozytywnie zostały rozpatrzone podania od osób:

• Cenger
  • FidgetTapir
  • currenthat
  • GaskusPL

Tym samym wyżej wymienione osoby zostają przyjęte na okres próbny na stanowisko młodszego moderatora.
Rekrutacja zostaje tymczasowo zawieszona (podania można dalej składać). W przypadku rezygnacji lub braku pozytywnego przejścia okresu próbnego rekrutacja zostanie wznowiona i zostaną wybrane kolejne osoby.

Edytowano przez Povered
  • Lubię to! 3

Imię: Przemek.

Nick: SuperHeroks.

Wiek: 15 (Nie przeszedłem jeszcze mutacji lecz nie mam piskliwego i irytujacego głosu)

Dostępność czasowa: Jestem aktywny co dzień, mogę grać 12 godzin lub więcej

Doświadczenie: Byłem moderatorem i administratorem na innych serwerach, Wiem co muszę robić w tej pracy jako moderator muszę pilnować kultury na serwerze, daje wyciszenie osobom które nie sa kulturalne, które przeklinaja, obrażaja, wyzywaja, reklamuje swoje serwery, obrażaja Ekipę serwera itp, Moderator zajmuję się czatem.

Coś o sobie: Mam na imię Przemek, i mam 15 lat, Bardzo lubię jeść Pizze i kebaby, Jestem dobry z ortografy, i lubię grać w Minecraft na waszym serwerze, najbardziej lubię gry typu survival, i RP (RolePlay), gram też w inne gry np: CS:GO, CS 1.6, Herose & Generals.

Dlaczego Ty: Myślę dlatego że jestem ogarnięta osobom i wiem co mam robić jako moderator, dlatego że mam doświadczenie i znam się na tej pracy. 

Nick na Discord: xXPolishGamerPLXx#6982

Imię: Tomek

Nick: Setreal

Dostępność czasowa: Dni wolne tyle ile dam rady a jak jest praca to od 16 .

Doświadczenie: Tak, byłem administratorem na 3 serwerach i prowadziłem przez jakiś czas swój ( siedziało koło 100 osób w godzinach szczytu) 

Coś o sobie: Kocham sport. Jestem kucharzem, dietetykiem i trenerem personalnym . Nie pije , nie pale. Trenuje ,biegam i gram (wiem że dziwne połączenie haha ). Maniak horrorów . Słucham trance i psytrance oraz hardstyle.

Dlaczego Ty: Lubie pomagać innym , to taka pasja związana ze wszystkim bo nie tylko w grach lubię pomagać graczom ale też przemieniam ludzi jako trener. Wieloletnie doświadczenie posiadam oraz znam się na tym bardzo. dobrze. Bardzo mi się ten serwer podoba . ma taki duży potencjał i jest z robiony naprawdę na wysokim poziomie i dlatego chce się przyczynić do tego żeby stał się najlepszy. Jak ktoś poprosi mnie o pomoc to zrobię to z przyjemnością i z uśmiechem na ustach :) . Dacie mi szanse a ja dam z siebie wszystko żeby serwer rozwijał się i wspiął się na szczyt ( pomysłowy też ze mnie chłopak).

Nick na Discord: BodzoN #0559

Imię: Szymon

Nick: _UnFriend

Dostępność czasowa: 2-6h

Doświadczenie: Tak, nie bede wymienial wszystkich, ale wymienie pare serwerow oczywiscie nie w celu reklamy :D  [email protected] na Mc.Tobiasz..... Admin na  Mc.Przyg....., [email protected] na CoreMax, i zazwyczaj admin na wielu mniejszych serwerow (takich po 40 osob okolo)

Coś o sobie: Interesuje siętworzeniem stron internetowych, kodem java :D oraz nowoczesnym designem(grafika). W wolnym czasie lubie sobie pograc w klasyki takie jak twierdze II lub I, rockleta czy Minecrafta

Dlaczego Ty: Prosto, zwięźle i na temat, chcialbym sie wykazac na kolejnym dobrze zrobionym serwerze, mogę wiele wnieść na serwe poprzez moja znajomosc komend i umiejetnasc rozwiazywania problemow. Jestem kulturalny, a czasami nawet zabawny :) Pozostaje mi tylko= liczyc na pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Nick na Discord: UnFriend#4302

Piotr

Nick:UwUSenpaiOwO

Dostępność czasowa: Codziennie, wieczorami prawie ciągle dostępny

Doświadczenie: Moderacja na serwerze rp przez czas istnienia serwera + kilka mini serwerów, które chwilę stały.

O mnie: Jestem dosyć spokojną osobą ale czasami się potrafię zdenerwować, interesuje się esportem. rynkiem gier elektronicznych i ochroną środowiska. 

Dlaczego to mam być ja?: Będąc na serwerze głównie patrzę na czat i piszę z ludźmi, a gdy coś się dzieje to przeważnie nie ma nikogo z administracji żeby uspokoił sytuację. 

Discord: SPYCHOO#3853

• Lubię to! 1

Imię:Dawid

Nick:rambo112

Dostępność czasowa:Codziennie popołudniu i wieczorami do północy, oczywiście w weekendy poświecę więcej czasu.

Doświadczenie:Wielokrotne funkcje Moderatorów na różnych serwerach oraz własne serwery służące do testów.

O mnie:Jestem dosyć spokojny, czasem się zdenerwuje do opanowania. Interesuje się motoryzacją oraz elektroniką. Jeżdżę na bmx kręcę crank flipy oraz foot jamy.

Dlaczego to mam być ja?: Ponieważ, potrafię dobrać odpowiednią karę co do przewinienia.Znam się również na konfiguracji serwerów.Często widzę sytuacje gdy gracze łamią regulamin (najczęściej wyzywają się lub notorycznie przeklinają) a administracja nie ma czasu aby wejść, co doskonale rozumiem, każdy ma swoje życie, obowiązki itp. Dlatego dodatkowa osoba do pilnowania porządku się przyda.

Nick na Discord:Rambo#8731

Imię: Arek

Nick: Lumpiasty

Dostępność czasowa: Różnie, najczęściej wieczorem, czasem rano, w weekendy więcej

Doświadczenie: Za czasów 1.5-1.8 miałem dosyć wysokie posady na paru serwerkach podobnej wielkości. Poza tym, czy na prawdę do tej roboty trzeba doświadczenie?

Coś o sobie: Jestem dosyć specyficzną osobą, potrafię wytrzymać z na prawdę dziwnymi ludźmi, często wyciągając od nich informacje, których nie chcą przekazać nikomu innemu :D

Na codzień zajmuję się programowaniem, naprawianiem laptopów i inne tego typu roboty przy komputerach. Za to nie znoszę zachwycania się raperami, mangami, anime czy innymi rzeczami z których się wyrasta.

Dlaczego Ja: W sumie to dlaczego nie? Po odejściu Kuraka ktoś musi zająć jego miejsce :D

Dosyć lubię ten serwer, jest on pierwszym, który zatrzymał mnie na dłużej od dłuższego czasu. O tym, że można mi zaufać może świadczyć chociażby to, że nie rekrutuję się gdzie popadnie, więc trochę jednak mi na tym serwerze zależy.

Nick na Discord: Lumpiasty#1630

Imię: Jakub

Nick: kaka12

Dostępność czasowa: Myślę ze spokojnie z 3 godzinki dziennie ( zależy od zmiany w pracy jakiej mam )

Doświadczenie: Miałem 2 serwery minecraft w starych wersjach minecraft, oraz moderator na rożnych serwerach.

Coś o sobie: Zainteresowania to motoryzacja ( z fachu jestem mechanik) , piłka nożna i gry komputerowe, pracuje jako malarz okien okrętowych w jednej z firm.

Dlaczego Ty: Myślę ze nadaje się do ekipy serwera ze względu na doświadczenie i myślę ze spokojnie bym się dogadał z ludźmi i starał się pomagać graczom jak tylko się da:).

Nick na Discord: kaka12#0465

Imię: Wiktor

Nick: Bumple

Dostępność czasowa: od 2 do 5 godzin

Doświadczenie: Tak, na swoim

Coś o sobie: Jestem Wiktor, mam 19 lat. Interesuję się sportem oraz motoryzacją. W MC gram od 10 roku życia ;3. Poza szkoła czas wolny więc mogę praktycznie w każdej chwili wejść na serwer.

Dlaczego Ty: Jestem miłą , sympatyczną osobą która lubi pomagać innym i zawsze jest chętna do pomocy potrzebującym. Mam dużo wolnego czasu, i sporo cheaterów w czasie kiedy nie ma żadnych adminów na sewerze.

Nick na Discord: WALDEK #7963

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się