Skocz do zawartości
Povered

Rekrutacja na Moderatorów

Polecane posty

Mateusz

lodomir

Dostępność czasowa: od 30min do 

Kilku godzin dziennie

Doświadczenie: ranga moderatora na serwerze kolegi ale (nie jakaś profesjonalna)

Zainteresowania: piłka nożna, komputer i programowanie, robienie zdjęć. Obecnie chodzę do podstawówki

Dlaczego ja: od 2-óch edycji gram serwerze respektuje graczy i zasady serwera oraz

Administrację 

Potrafię się zachować i postaram się nie wtrącać niepotrzebne dyskusje. Myślę że mogę się nadać na rolę helpera oraz pomóc w zachochowaniu porządku na czacie.

Discord: xtopka #3404

imię Joachim

nick:Himo

wiek 12/13lat

dostępnosc jesli niemam nauki 2-5godz jesli wolne 4-12 godz

doswiadczenie 2lata zajmuję sie serverami bylem adminem moderatorem i supportem.

cos od siebie:bardzo lubię minecraft gram 4 lata i uwazam ze ludzie piszą ze grają iles godzin a niegrają tyle czasami mnie niebyc na servie 2 dni bo mam duzo nauki.

dlaczego ty:bo uwarzam ze moge pomuc bo jestem często w godzinach w których niema nikogo z administarcji

znalazłem duzo oszustów i hackerów .

nick discord: Himo#1518

mam nadzieje ze przyjmiecie młodego 

Edytowano przez Himo

Imię: Przemek

Nick: SuperHeroks

Wiek: 16 (Nie mam jeszcze mutacji, nie mam piskliwego głosu.

Dostępność czasowa: od poniedzialku do piatku od 15 do 20, w soboty i niedizele od 12 do 23/24

Doświadczenie: Byłem kiedyś moderatorem na innych serwerach wiem jaki to jest obowiazek i naczym polega praca moderatora, moderator zajmuje sie pilnowaniem czatu, ostrzeganiem lub wyrzucaniem z serwera za brak kultury, przeklinanie, przezywanie administracji, obrazaniem na publicznym czacie.

Coś o sobie: Lubie grac w minecraft gram juz w minecraft około 6 lat ,i interesuje sie trybami typu survival z dzialkami bardzo lubie pomagac i utrzymywac kulture na serwerze, nie zachowuje sie nie dojrzale. Lubie grac tez w gta, wiedzimna, cs. Jestem bardzo aktywny, interesuje sie policja i duzo czytam o tej pracy.

Dlaczego Ty: Ponieważ mam juz doswiadczenie w tej pracy, wiem co musze robic jako moderator i jakie sa moje obowiazki. Poniewaz jestem osoba ktora lubi pomagac i pilnowac kultury ,i porzadku.

Nick na Discord: SuperHeroks:2529

Imię: Igor

Nick: odwetxd

Dostępność: Jak mam wolne i mam czas to wbijam

Doświadczenie: Żadne ale parę mutów już zgarnąłem, swoją drogą to jest tylko jedna komenda

Coś o sobie: Z zainteresowań to wystarczy  jak napisze,że  jestem afol'em, zapalonym simracer'em (głównie rajdy) i oczywiście mechatronikiem

Dlaczego ja: Był bym konsekwentny w osądach, nie tylko wobec Foduga i rzeszy ale każdego.

Nick na Discord: exec#1071

Edytowano przez odwiertxd
  • Lubię to! 1

Imię: Bartosz 

Nick: Aktualnie Maradona (od 2 edycji - 8 : KubekPL) (1 edycja MBKBOFFICIAL)

Wiek: 16 będę miał 30 Pażdziernika 2020 jednakże liczę na przyjęcie mnie do administracji z powodu że jestem ogarnięty, umiem dobrze pisać (nie najlepiej - ale dobrze) i mam wiele innych zalet napisanych poniżej

Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer): Zależy od dnia godziny i daty. Oczywiście że w wolne dni będę nawet czasem aktywny do 4 godzin. W normalnych dniach szkolnych itp. będę 3-1 godziny.

Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak — opisz) Oczywiście że byłem lecz to były takie serwery ,które rozpadały się po miesiącu. Prowadziłem do niedawna także swój nazwał się Globalcraft na którym zdobyliśmy najwięcej diaxów na mcliscie. Był to survival + działki lecz porzuciłem plany prowadzenia serwera.

Coś o sobie: (jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz) Moimi zainteresowaniami są; Gry online, Piłka nożna (NAJLEPSZY OBROŃCO-POMOCNIK W KS HARNAŚ TYMBAKRK) inne sporty i informatyka

Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz, dlaczego masz być wybrany) Mam doświadczenie z komendami dla Helpera . Gram na serwerze już od 1 edycji i jest to mój 1 serwer multiplayer na którym grałem  i gram do tej pory bo cały czas jest lepszy. Mam dużo wolnego czasu.   . Dobre znajomości i dobra opinia wśród graczy na pewno poprze przyjęcie mnie na stanowisko Helpera. Potrafię też pisać własne skrypty i edytować różne pluginy więc jeśli ktoś by czegoś nie wiedział podpowiedziałbym. Nie posiadałem nigdy bana (na edycję) bo gram uczciwie. Przez te lata gry na tym serwerze jako zwykły gracz widziałem dużo błędów jakie były popełniane w edycjach (także w tej) i będę podpowiadać czego nie dodawać w kolejnej.

Nick na Discord: KubekPL#3434

Imię: Patrycja

Nick: xpatixx

Dostępność czasowa: obecnie ze względu na przerwy (świąteczna i ferie zimowe) mam dość dużo czasu, dziennie do 7h myślę.

Doświadczenie: nie byłam niestety nigdy helperką L

Coś o sobie: nie uczęszczam na żadne zajęcia pozalekcyjne czy jakieś kółka zainteresowań, samodzielnie w domu ćwiczę kaligrafię i jest to chyba moje największe zainteresowanie ever, lubię również organizować sobie czas, prowadzić bullet journal i takie tam, tez lubię tańczyć i śpiewać, mimo że nie jestem utalentowana pod tym względem.

Dlaczego Ty: (żona Povereda ofc), bardzo lubię pomagać ludziom, a do tego śluzy ranga helpera, wiem to i owo na temat serwera jak i samej gry minecraft, jestem miła, mam ogromne serce i myślę ze to jest ranga stworzona dla mnie Nick na Discord: xpatixx #1920

• Lubię to! 3

Imie: Konrad

Nick: gudoF

Wiek 16

Dostępność czasowa: zawsze kilka godzin dziennie chyba że ktoś stoi na mojej bazie z witherem to wtedy nie ale jestem kozak i tak się nie dzieje

Doświadczenie: Byłem modzikiem na serwerze takim technicznym (tekkit legends), a i miałem u was vipka ale zostałem scammed więc mi przykro

Coś o sobie: Lubię gadać z ludźmi chyba że ktoś jest głupi to wtedy go nie lubię, gram w lige legend jestem dobrym fizzikiem (mam jego skin w mc) i kilka jakieś inne kozak rzeczy

Dlaczego Ty: Lubię porządek więc będę trzymać go :D

Discord: Fodug#5203

• Lubię to! 2

imię: Miłosz

nick: kalpi

dostępność czasowa: 2 godz do 5 godz

doświadczenie: nawet spore

coś o sobie jestem Miłosz i rzadko kiedy jestem na kompie więc pozwalam mojemu bratu mogę grać tylko jak nic nie mam do roboty

a mam bardzo dużo na głowie jestem miły inspiruję się zwierzętami w większości psami na mp spocie gram już od wersji 1.13.3

discord posiadany

nick: xXmilszuqXx (team milszu)#5362

Imię: Marek

Nick:MiekkaFryta

Dostępność czasowa: Od 1 do około 13 godzin dziennie

Doświadczenie: Pomagałem kiedyś parę razy przy budowie serwera, ale nie było to raczej nic powarznego

Coś o sobie:Interesuję się muzyką jeden z adminów był nawet na jednym z moich koncertów na discordzie.

Poza tym studiuję mechatronikę i pracuję.

Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Jestem miły, nie denerwuję się za często, raczej wprowadzam miłą atmosferę w towarzystwie.

Nick na Discord: MIEKKA FRYTA#0762

Imię: Antoni                                                                            Podanie o helpera

Nick: _SasKe_

Dostępność czasowa: różnie to bywa, ale myślę, że w przedziale 3-9 godzin dziennie 

Doświadczenie: Nigdy nie byłem w ekipie serwera

Coś o sobie: Interesuję się  informatyką, lubię grać w gry  komputerowe oraz koszykówkę i siatkówkę. Jedną z moich pasji jest fotografia.

Dlaczego ja: Chciałbym aby na czacie na serwerze panował porządek, a serwer sam w sobie się rozwijał. Jestem pewien, że nie zawiodę administracji lecz wręcz przeciwnie. Lubię grać na tym serwerze, a sam chciałbym go udoskonalić. Z chęcią będe pomagał nowym jak i starym graczom. 

Nick na discord: AntekK#2326

Imię: Ala

Nick: Morlinka

Dostępność czasowa: Od 1 do 24 godzin dziennie

Doświadczenie: Byłam helperką na 9,5 edycji MpSpot.

Coś o sobie: Moją pasją jest elektroenergetyka wysokich napięć.

Dlaczego Ty: Myślę, że uparcie dążę do celu, jestem pracowita i umiem zmotywować do działania. Moje działania na 9,5 edycji są dowodem, że jestem dobrą kandydatką. Niestety nie było to wtedy właściwie formalnie załatwione stąd moje podanie.

Nick na Discord: Morlinka#6455

Imię: Filip

Nick: FilipMasno

Dostępność czasowa:  3-4 godzin podczas szkoły i 8-22 godzin podczas m.in kwarantanny lub dni wolnych od szkoły

Doświadczenie: gram na tym serwerze 1,5 roku oraz byłem już administratorem na serwerze

coś o sobie: Jestem Filip interesuje się sportem, szybko się uczę oraz chodzę do technikum

Dlaczego ty: Jestem osobą miłą, pomocną i ludzie na mnie raczej dobrze reagują. Jestem jednym z dłużej grających aktywnych graczy na serwerze oraz myśle że się po prostu do tego nadaje. Zaproponowałem kilkanaście pomyśłów na poprawe serwera z których pare wniesiono m.in z tablicą ogłoszeń 

Discord: UwUBogborUwU#5821

Imię: Franciszek

Nick: PKUCZ

Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer): ok. 7 godz.

Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak — opisz): niestety nieyłem, ale się znam

Coś o sobie: (jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz): moje zainteresownia to youtube, nagrywanie i montaż filmów

Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz, dlaczego masz być wybrany): Jestem osobą uczciwą i lojalną, nie oszukuję ludzi. Komendy moje są opanowane w stopniu podstawowym, ale szybko się uczę. 

Nick na Discord: (wraz z numerem np. Povered#9552): PKUCŻ#3114

Imię: Mateusz

Nick: Reetil

Dostępność czasowa: 3-4 godziny dziennie może nawet czasami więcej

Doświadczenie: Tworzyłem kilka serwerów niestety żaden nie wypalił byłem też adminem na serwerze ale on po tygodniu został zamknięty znam podstawowe komendy

Coś o sobie: Interesuje się piłką nożną, jazdą na crossach lubię jeździć na rowerze grać w koszykówkę i siatkówkę

Dlaczego Ty: Kibicuje swojej frakcji ale w wymierzaniu kar będę bezstronny jestem aktywny jak nie na serwerze to na discordzie i kiedy ktoś zgłosi nieodpowiednie zachowanie innego gracza mogę szybko wbić i upomnieć bądź wymierzyć kare sam nie jestem święty i na swoim koncie miałem kilka mutów, warnów ale chciałbym to naprawić i polubić się z wszystkimi administratorami

Nick na Discord: Reetil#1606

Edytowano przez Reetil
.

Imię: Maks

Nick: makserro

Dostępność czasowa: 8-12h 

Doświadczenie: Byłem administratorem na swoim serwerze oraz na Krainie.mc

Coś o sobie: Jestem Maks, lubię budować w MC, oraz pomagać ludzią.

Dlaczego ty: Lubię pomagać ludzią, budować, gram dużo na serwerze, więc fajnie by było mieć rangę.

Nick na discord: UwUjamajkaOwO#0411

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się