Skocz do zawartości

Skrypt na propozycje


ivall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do przedstawienia skrypt na propozycje.Wiem że jest on prosty do napisania, lecz nie każdy umie.Skrypt ma możliwość zapisywania propozycji do logów.

Komendy: 

/Propozycja <propozycja>

Skrypt:

command /propozycja [<text>]:
	trigger:
		if argument 1 is not empty:
			send "&7Propozycja została wysłana."
			log "[Propozycja] %argument 1%." to "Propozycja"
		else:
			send "&7Napisz propozycje."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Według mnie ten skrypt jest Niepotrzebny, ponieważ większość użytkowników tego forum ma na enderchest.pl wykupiony pakiet Starter. Teraz się na pewno pytacie "no i ?".
Otóż odpowiedź jest prosta... Temu kto zakupił pakiet Starter nie będzie pokazywać tych propozycji, bo jak wejdzie w logs to automatycznie przekierowywuje go do katalogu "błędy"
Lepiej ustawić komendę tak, aby pokazywało te propozycje adminowi, który jest ONLINE.

Inne przepadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Luki133q napisał:

Według mnie ten skrypt jest Niepotrzebny, ponieważ większość użytkowników tego forum ma na enderchest.pl wykupiony pakiet Starter. Teraz się na pewno pytacie "no i ?".
Otóż odpowiedź jest prosta... Temu kto zakupił pakiet Starter nie będzie pokazywać tych propozycji, bo jak wejdzie w logs to automatycznie przekierowywuje go do katalogu "błędy"
Lepiej ustawić komendę tak, aby pokazywało te propozycje adminowi, który jest ONLINE.

Inne przepadają

Jesteś w błędzie ponieważ to zapisuje w logach skryptu których enderchest nie zablokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...