Skocz do zawartości
CVSL

Ban za lenistwo Ventaca

Polecane posty

Słaby powrót mnie spotkał, ale mimo wszystko chcę to sobie z kimś wyżej wyjaśnić. Wracam sobie tutaj po 5 edycjach przerwy i wszystko, co mnie spotkało w grze zamierzałem przedstawić na forum publicznym. Wczoraj z samego rana napisałem, że spolszczenie jest zrobione na odwal się, bo ja sam za pamięci wpisując /login mając oryginalnego Minecraft napotykam się na teoretycznie polskie zdanie, w którym jedno słowo zawierało zdiakrytyzowane znaki, a drugie już nie. Rozmowa z tymi ludźmi ciągnęła się godzinami i wcale niekoniecznie tematem były jedynie błędy, ale też pytałem o zajęcia Kuraky'ego, co wprowadził na serwer i tego typu rzeczy.

W między czasie dorzucał swoje 3 grosze jakiś Ventac, który w dodatku z powodu swojego lenistwa na koniec wolał mi zarzucić ogólnikowość i dać bana za brak klarowności w swojej wypowiedzi, aczkolwiek ja jasno przekazałem, że pisałem o samym spolszczeniu w swoich pierwszych wiadomościach na czacie, więc z mojej strony nie było czegoś takiego jak brak klarowności, a tak poza tym – czy prośba do moderatora o przekazanie wiadomości jest pruciem się? Ventac mi zarzuca ogólnikowość i daje bana tylko przez to, że nie chciało mu się znaleźć wiadomości o co mi chodzi odnośnie mojej opinii na temat spolszczenia, a bany poleciały za spam i trolling – w dodatku Kuraky mi dorzucił, że jestem toksyczny. W jaki sposób? Gdzie ten spam bądź trolling? To, że Ventac jest leniwcem wcale nie oznacza, że wiadomości innych są spamem i nie są klarowne. Ja sam pisałem o takich rzeczach na forum publicznym, bo dzięki temu wiedziałem, że ktoś wyżej będzie w stanie natknąć się na moje wiadomości i je przeczytać. Moim celem wcale nie było siać ferment, a uwypuklić jasno co się zmieniło, a co nie, wysyłałem kiedyś do jednego z administratorów listę błędów, usprawnień do wprowadzenia i pomysłów, ale widocznie po tym jak to przeczytał, również to usunął, bo miał taką możliwość (tak działa Codeshare, bo próbowałem to znaleźć).

Po banie na Discordzie zalogowałem się na serwer i chciałem, żeby Moderator przekazał moją wiadomość, bo nawet nie miałem jak z kimś porozmawiać, a teraz jeszcze komunikat się pokazuje, żeby odwołać się na Discordzie (tego nie przemyśleliście). 2 lata temu zdecydowaliście mi się najpierw dać Moderatora, a potem go zabrać, bo poza rolą moderatora nadal pełniłem rolę gracza, a teraz nie zdążył minąć dzień i jakiś typ wyrzuca mnie z Discorda za swoje lenistwo. Próbowałem się skontaktować z innymi, ale robicie z siebie wielce zajętych i nikt nie chce nawet przyjąć zaproszenia, no ładnie.

Przez dwie godziny Twojej obecności na naszym serwerze Discord zarzucałeś nas ogólnikowymi tekstami o tym, że Twoim zdaniem serwer jest słabo wykonany, chociaż zapytany o podanie jakichkolwiek konkretów zmieniałeś temat lub odwoływałeś się do listy propozycji, którą wysłałeś Poveredowi 2 lata temu, twierdząc że nie masz zamiaru nic opisywać skoro Poveredowi już to wszystko napisałeś. Przez cały ten czas nie wykazywałeś żadnej chęci, aby poinformować nas co konkretnie Ci się w serwerze nie podoba, jednak byłeś wyjątkowo skłonny do narzekania, że "jest źle" oraz obrzucania mnie atakami personalnymi, mimo że nawet mnie nie znasz. O tym, że to z tłumaczeniem komendy /login jest problem poinformowałeś nas dopiero po otrzymaniu bana w prywatnej wiadomości do mnie, mimo że byłeś pytany o to już wcześniej, o czym nie wspomniałeś w swoim poście. W dodatku w przerwie między narzekaniem na tłumaczenie a zarzucaniem mi, że nie nadaję się na administratora, wyzywałeś jednego z użytkowników naszego serwera, bo śmiał coś napisać w trakcie, gdy ty wygłaszałeś monolog na kanale ogólnym, z jakiegoś powodu o tym również nie wspomniałeś w swoim poście. Kilka minut po otrzymaniu bana wszedłeś na nasz serwer Minecraft i również tam postanowiłeś narzekać, tym razem w prywatnej wiadomości do naszego helpera, który nawet nie był zaznajomiony z sytuacją. Natomiast wiadomość, którą tak pilnie chciałeś przekazać brzmiała następująco:

[Sun, 11. Aug 2019 12:48:33 CEST INFO] cvisualpl issued server command: /r możesz zapytać tego typa na V czemu dał mi bana za własne lenistwo?

Jeżeli natomiast nadal masz wątpliwości dlaczego nikt z administracji nie chce przyjąć Twojego zaproszenia na Discordzie, przypominam, że cały czat naszego serwera Minecraft siedzi bezpiecznie na serwerze Discord, a tam każdy może zobaczyć z jakim szacunkiem odnosisz się do osoby, która dała Ci bana i raczej nie przedstawia Cię to w świetle kogoś, z kim warto rozmawiać.

cvisualpl » Jest tutaj ten śmieszny VIP? xD

cvisualpl » hahahaha

cvisualpl » bo się nie pozbieram z tej podłogi

Na zakończenie jeszcze mały wycinek z logów

[Sun, 11. Aug 2019 12:49:21 CEST INFO] cvisualpl issued server command: /r no kur*a typ jest żartem

Temat zamykam, jeżeli dalej będziesz starał się oczernić kogoś z naszej ekipy serwera, discorda lub forum zostaniesz odpowiednio ukarany.

Edytowano przez Kuraky

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.