Skocz do zawartości
CVSL

Ban za lenistwo Ventaca

Polecane posty

Słaby powrót mnie spotkał, ale mimo wszystko chcę to sobie z kimś wyżej wyjaśnić. Wracam sobie tutaj po 5 edycjach przerwy i wszystko, co mnie spotkało w grze zamierzałem przedstawić na forum publicznym. Wczoraj z samego rana napisałem, że spolszczenie jest zrobione na odwal się, bo ja sam za pamięci wpisując /login mając oryginalnego Minecraft napotykam się na teoretycznie polskie zdanie, w którym jedno słowo zawierało zdiakrytyzowane znaki, a drugie już nie. Rozmowa z tymi ludźmi ciągnęła się godzinami i wcale niekoniecznie tematem były jedynie błędy, ale też pytałem o zajęcia Kuraky'ego, co wprowadził na serwer i tego typu rzeczy.
 

W między czasie dorzucał swoje 3 grosze jakiś Ventac, który w dodatku z powodu swojego lenistwa na koniec wolał mi zarzucić ogólnikowość i dać bana za brak klarowności w swojej wypowiedzi, aczkolwiek ja jasno przekazałem, że pisałem o samym spolszczeniu w swoich pierwszych wiadomościach na czacie, więc z mojej strony nie było czegoś takiego jak brak klarowności, a tak poza tym – czy prośba do moderatora o przekazanie wiadomości jest pruciem się? Ventac mi zarzuca ogólnikowość i daje bana tylko przez to, że nie chciało mu się znaleźć wiadomości o co mi chodzi odnośnie mojej opinii na temat spolszczenia, a bany poleciały za spam i trolling – w dodatku Kuraky mi dorzucił, że jestem toksyczny. W jaki sposób? Gdzie ten spam bądź trolling? To, że Ventac jest leniwcem wcale nie oznacza, że wiadomości innych są spamem i nie są klarowne. Ja sam pisałem o takich rzeczach na forum publicznym, bo dzięki temu wiedziałem, że ktoś wyżej będzie w stanie natknąć się na moje wiadomości i je przeczytać. Moim celem wcale nie było siać ferment, a uwypuklić jasno co się zmieniło, a co nie, wysyłałem kiedyś do jednego z administratorów listę błędów, usprawnień do wprowadzenia i pomysłów, ale widocznie po tym jak to przeczytał, również to usunął, bo miał taką możliwość (tak działa Codeshare, bo próbowałem to znaleźć).
 

Po banie na Discordzie zalogowałem się na serwer i chciałem, żeby Moderator przekazał moją wiadomość, bo nawet nie miałem jak z kimś porozmawiać, a teraz jeszcze komunikat się pokazuje, żeby odwołać się na Discordzie (tego nie przemyśleliście). 2 lata temu zdecydowaliście mi się najpierw dać Moderatora, a potem go zabrać, bo poza rolą moderatora nadal pełniłem rolę gracza, a teraz nie zdążył minąć dzień i jakiś typ wyrzuca mnie z Discorda za swoje lenistwo. Próbowałem się skontaktować z innymi, ale robicie z siebie wielce zajętych i nikt nie chce nawet przyjąć zaproszenia, no ładnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez dwie godziny Twojej obecności na naszym serwerze Discord zarzucałeś nas ogólnikowymi tekstami o tym, że Twoim zdaniem serwer jest słabo wykonany, chociaż zapytany o podanie jakichkolwiek konkretów zmieniałeś temat lub odwoływałeś się do listy propozycji, którą wysłałeś Poveredowi 2 lata temu, twierdząc że nie masz zamiaru nic opisywać skoro Poveredowi już to wszystko napisałeś. Przez cały ten czas nie wykazywałeś żadnej chęci, aby poinformować nas co konkretnie Ci się w serwerze nie podoba, jednak byłeś wyjątkowo skłonny do narzekania, że "jest źle" oraz obrzucania mnie atakami personalnymi, mimo że nawet mnie nie znasz. O tym, że to z tłumaczeniem komendy /login jest problem poinformowałeś nas dopiero po otrzymaniu bana w prywatnej wiadomości do mnie, mimo że byłeś pytany o to już wcześniej, o czym nie wspomniałeś w swoim poście. W dodatku w przerwie między narzekaniem na tłumaczenie a zarzucaniem mi, że nie nadaję się na administratora, wyzywałeś jednego z użytkowników naszego serwera, bo śmiał coś napisać w trakcie, gdy ty wygłaszałeś monolog na kanale ogólnym, z jakiegoś powodu o tym również nie wspomniałeś w swoim poście. Kilka minut po otrzymaniu bana wszedłeś na nasz serwer Minecraft i również tam postanowiłeś narzekać, tym razem w prywatnej wiadomości do naszego helpera, który nawet nie był zaznajomiony z sytuacją. Natomiast wiadomość, którą tak pilnie chciałeś przekazać brzmiała następująco:

 

[Sun, 11. Aug 2019 12:48:33 CEST INFO] cvisualpl issued server command: /r możesz zapytać tego typa na V czemu dał mi bana za własne lenistwo?

 

Jeżeli natomiast nadal masz wątpliwości dlaczego nikt z administracji nie chce przyjąć Twojego zaproszenia na Discordzie, przypominam, że cały czat naszego serwera Minecraft siedzi bezpiecznie na serwerze Discord, a tam każdy może zobaczyć z jakim szacunkiem odnosisz się do osoby, która dała Ci bana i raczej nie przedstawia Cię to w świetle kogoś, z kim warto rozmawiać.

 

cvisualpl » Jest tutaj ten śmieszny VIP? xD

cvisualpl » hahahaha

cvisualpl » bo się nie pozbieram z tej podłogi

 

Na zakończenie jeszcze mały wycinek z logów

 

[Sun, 11. Aug 2019 12:49:21 CEST INFO] cvisualpl issued server command: /r no kur*a typ jest żartem
 

Temat zamykam, jeżeli dalej będziesz starał się oczernić kogoś z naszej ekipy serwera, discorda lub forum zostaniesz odpowiednio ukarany.

Edytowano przez Kuraky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×