Skocz do zawartości
Catguard666

Serwer nie odpowiada

Polecane posty

WItam, potrzebuje pomocy z uruchomieniem serwera który jeszcze parę dni temu działał. Z dnia na dzień zaczął się wyświetlać błąd “io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException: Connection refused: no further information”
Usunęłam wszystkie pluginy, zaktualizowałam z spigota na paper, wgrałam zapasową wersję sprzed paru dni a w końcu całkiem przeinstalowałam serwer, ale cały czas ten sam problem. W konsoli nie wyświetla się żaden błąd, sprawdzałam z paru komputerów czy da się wejść ale na większości w nieskończoność pokazuje się ekran ładowania 

Aby zobaczyć spoiler musisz się zalogować.

A gdzie hostujesz serwer? Sprawdziłeś jego panel? Nie poprzestawiałeś tam czegoś? Mogłeś np. zablokować połączenia z jakiegoś państwa.

Hostuję na enderchest, nic nie było przestawiane za bardzo, więc wątpię, że bym zablokowała coś takiego. Ja próbuję faktycznie zalogować się z Japonii ale moi znajomi nie mogą się zalogować z Polski.

Jeśli ma zainstalowany paper wyświetla mi się w konsoli taki błąd

Aby zobaczyć spoiler musisz się zalogować.

Sprawdź wersję javy, ewentualnie spróbuj ją zmienić, dodaj swój adres IP do białej listy w zaporze sieciowej serwera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się