Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym zgłosić skargę dotyczącą postępowania względem gracza Reetil. Reetil dostał bezpodstawnie bana za używanie programów trzecich (cheatów). Na nagraniu dowodowym nie było widać oznak aury, ze względu na to, że aura na wersjach Minecraft Java Edition 1.13+, działa w sposób taki, że w momencie uderzenia głowa atakującego jest zwrócona momentalnie w stronę głowy przeciwnika, aby antycheat nie mógł tego wykryć. Po zmniejszeniu prędkości odtwarzania nagrania dowodowego jak widać, a to gołym okiem widać ;) Nie widać tego "tiku", który występuje u osoby posiadającej aurę i głowa nie została zwrócona w stronę atakowanego. Następnie, w tym momencie mógł być lag serwerowy, ponieważ nieraz grając około 2-3 w nocy, były 3-4 osoby i jakoś chunki mi się ładowały po 20 sekund, a tak to spadałem Sobie w nicość (ping miałem 40 w razie co, bo widziałem na drugim monitorze na discord jakby co ;) ) lub itemy mi się podnosiły dobre 10 sekund. Także bez różnicy czy jest 15, czy 5, czy 50 osób, lagi się i tak zdarzają nawet jak 3 osoby grają. W momencie kiedy to pod skosem Reetil uderzał Swojego przeciwnika stał w pół plecami, w pół bokiem, biegnąc cały czas na przeciwnika jakby biegł przodem, oddał 2 strzały, po czym postać Reetila u osoby nagrywającej się odbugowała i normalnie biła. Mógł być to też chwilowy bug minecrafta, na który nikt nie ma wpływu i w efekcie tego Reetil ze Swojej perspektywy widział cały czas przeciwnika na wprost, a osoba, która oskarża Reetila mogła go widzieć bokiem. Dodatkowo z tego co wiem to antycheat nie wykazał nic w stronę Reetila, że używał jakichkolwiek programów lub usprawnień trzecich ;) I dostał bana na 7 dni za niewinność. Gratulacje! Administracja pokazała klasę i to jak się na tym znają. 

Składam prośbę o zaostrzenie rygoru wobec gracza MarsMello, ze względów na to, że to jest jedyny winny w tej sytuacji i to właśnie wczoraj on, użył Aury wobec nas podczas grupowej walki. Siedząc w wodzie i trzymając totem oraz mięso w rękach, był do nas plecami i odpychał aż 3 osoby, które widziały i jak zauważyły od razu napisały na chacie ogólnym o tym zdarzeniu, dodatkowo w momencie uderzenia MarsMello nie dostał on standardowego odrzutu, jakby przyklejony był do klocka (podejrzenie antyknocka).

Będący obok Senpai widzący tak samo to jak nas odrzucał, jak i to co było pisane na chacie nie zareagował niczym, więc przy okazji i dodatkowo wnoszę skargę i prośbę o degradację Senpai z posady młodszej administracji tego serwera za bycie osobą postronną (względem Swoich sojuszników) i nie wykonywanie Swojej powinności w momencie naruszenia regulaminu i podpunktu regulaminu na temat używania programów trzecich, czyli cheatów.

Pisałem to kilka razy, więc powtórzę. To że stałem obok nie oznacza tego, że obserwowałem MarsMello. Jakbym już zauważył jego zachowanie to i tak ostateczny werdykt musiałbym zostawić administracji wraz z dowodami.
Co do dowodów, dowodem nie jest to że mi kilka osób napisze, że dana osoba używa programów trzecich bo takim dowodem nic nie ugram. 
(Co do tego ma, że jestem w sojuszu z danymi osobami skoro każdy z nich dostaje karę wyciszenia równą innym a nie wiem kto we frakcji cheatuje i jakbym wiedział to dalej nie mam dowodów).

Swoją odpowiedzią ośmieszasz jedynie administrację, bo będąc modem i widząc rzetelnie, że ktoś bije w taki sposób 3 osoby, trzymając totem i mięso w rękach będąc plecami do tych osób i ty jeszcze musisz Sobie nagranie zrobić i specjalnie z administracją się zastanawiać czy cheater czy nie to kpina. Jeśli widzi się jasno, że ktoś coś ma to dostaje bana i na tym się kończy, a dopiero potem niech się tłumaczy, że nie miał. Zawsze możecie sprawdzić pliki gry Reetila i zobaczycie sami, że nie będzie miał aury i wam jedynie kopara opadnie, że jednak nie zastanowiliście się za dobrze nad tą całą sytuacją. Mimo to taki MarsMello będzie Sobie biegał, nikt nie będzie go pilnował, nikt nie będzie zważał na skargi odnośnie jego i dalej będzie używał aury. Tyle w temacie, pozdrawiam ;)

5 minut temu, DJxMKSuper napisał:

Jeśli widzi się jasno, że ktoś coś ma to dostaje bana

Muszę ci kolejny raz napisać że N I E    W I D Z I A Ł E M    T E G O   jak miał rzekomo włączoną killaurę.

(nie)Pozdrawiam

Kwestia Reetila została zamknięta, a cały sens twojej wypowiedzi sprowadza się do próby wykazania niekompetencji ekipy serwera, a w szczególności moderacji. Argument z objaśnianiem działania jednego z dostępnych w sieci programów też nie wnosi żadnej wartości merytorycznej, gdyż nie ustalono którym konkretnie posługiwał się zbanowany. Zamykam dyskusję.

Ps. Nie banujemy na podstawie pomówień słownych, a konkretnych dowodów, których w sprawie MarsMello jeszcze nie posiadamy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.