Skocz do zawartości
PJNA

Odwołanie od bana (REETIL)

Polecane posty

Chciałbym odwołać się od niesłusznego bana, oraz oskarżenia o używanie cheatów, które zostało rzucone w moją stronę. Mianowicie jak już wiadomo dostałem bana za cheaty, w powodzie bana jest jedynie podany punkt regulaminu dokładniej 2.2.12, który odnosi się do używania cheatów. Ban został poparty jednym dowodem, na którym widać 5 sekund walki, na której ciężko się skupić patrząc na ten film, bo wszystko zagłusza płacz przeciwnika. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że admin, który mnie banował nie potrafi nawet stwierdzić jaki to cheat, którego oczywiście nie miałem, dlatego skorzystał z wygodnego odniesienia do regulaminu. Proszę o przedstawienie dowodów w postaci, logów antycheata, który jak twierdzi sam Matinex "coś wykazały", jeśli faktycznie tak jest, to proszę o pokazanie tego czarno na białym. Admin, o którym wcześniej już mówiłem twierdzi też, że całą sprawę konsultował z "bezstronnymi ekspertami", a więc proszę również o informacje kim byli Ci "bezstronni eksperci". Dodatkowo przedstawiam, dowody na moją niewinność, w postaci filmów, które dokładnie pokazują taką samą sytuacje, jak na filmie autora, którego nicku nie będę podawał, ale jak powiem, że chodzi o tego, który "Rzucił z trzysta pereł" to wszyscy będziemy wiedzieć o kogo chodzi. Uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie i oskarżony bez podstaw, poniżej przedstawiam dowody na moją niewinność. 

 

Desktop_Screenshot_2020.01.04_-_00.27.38

 

( proszę o pokazanie logów antycheata, które coś pokazały, a nie rzucanie kolejnych oskarżeń w moim kierunku, ze strony administratora)

 

Film, który ma być dowodem: *(Wrażliwe osoby, proszę o wyciszenie dźwięku)

 

Oto dwa filmy, które przedstawiają taką samą sytuacje, aktorem był oczywiście Kurak, wszystkim znany i lubiany, administrator z poprzedniej edycji, którego uczciwości chyba nie muszę nikomu udowadniać.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Reetil szkoda tylko że na nagraniu twoich kolegów każdy z nich ma po 600/700 pingu a w Naszej walce mieliśmy normalny, perły nie lagowały ani nic. Po drugie Ty mi założyłeś strefę z łatwością a kurak ledwo walnął 2 hity podkreślam słowo LEDWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucone, wkrótce skończy się kara, każda ze stron ma argumenty po swojej stronie, dyskusje trwają już jakiś czas, a jak widać żadna ze stron nie przekonała nawet jeden osoby do swojej prawdy, a jedynie co pokazują to, że potrafią się wyzywać. Można by były jeszcze długo dyskutować na ten temat, ale administracja zdania nie zmieni. Mówiłem wam o tym, oraz Sugar nie raz powtarzał żeby dodać ten filmik na jakieś duże zagraniczne forum, niech ocenią to osoby bezstronne, a mimo tego nikt z was tego nie zrobił.

 

Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×