Skocz do zawartości
PJNA

Odwołanie od bana (REETIL)

Polecane posty

Chciałbym odwołać się od niesłusznego bana, oraz oskarżenia o używanie cheatów, które zostało rzucone w moją stronę. Mianowicie jak już wiadomo dostałem bana za cheaty, w powodzie bana jest jedynie podany punkt regulaminu dokładniej 2.2.12, który odnosi się do używania cheatów. Ban został poparty jednym dowodem, na którym widać 5 sekund walki, na której ciężko się skupić patrząc na ten film, bo wszystko zagłusza płacz przeciwnika. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że admin, który mnie banował nie potrafi nawet stwierdzić jaki to cheat, którego oczywiście nie miałem, dlatego skorzystał z wygodnego odniesienia do regulaminu. Proszę o przedstawienie dowodów w postaci, logów antycheata, który jak twierdzi sam Matinex "coś wykazały", jeśli faktycznie tak jest, to proszę o pokazanie tego czarno na białym. Admin, o którym wcześniej już mówiłem twierdzi też, że całą sprawę konsultował z "bezstronnymi ekspertami", a więc proszę również o informacje kim byli Ci "bezstronni eksperci". Dodatkowo przedstawiam, dowody na moją niewinność, w postaci filmów, które dokładnie pokazują taką samą sytuacje, jak na filmie autora, którego nicku nie będę podawał, ale jak powiem, że chodzi o tego, który "Rzucił z trzysta pereł" to wszyscy będziemy wiedzieć o kogo chodzi. Uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie i oskarżony bez podstaw, poniżej przedstawiam dowody na moją niewinność. 

Desktop_Screenshot_2020.01.04_-_00.27.38

( proszę o pokazanie logów antycheata, które coś pokazały, a nie rzucanie kolejnych oskarżeń w moim kierunku, ze strony administratora)

Film, który ma być dowodem: *(Wrażliwe osoby, proszę o wyciszenie dźwięku)

Oto dwa filmy, które przedstawiają taką samą sytuacje, aktorem był oczywiście Kurak, wszystkim znany i lubiany, administrator z poprzedniej edycji, którego uczciwości chyba nie muszę nikomu udowadniać.

No tak Reetil szkoda tylko że na nagraniu twoich kolegów każdy z nich ma po 600/700 pingu a w Naszej walce mieliśmy normalny, perły nie lagowały ani nic. Po drugie Ty mi założyłeś strefę z łatwością a kurak ledwo walnął 2 hity podkreślam słowo LEDWO

Odwołanie odrzucone, wkrótce skończy się kara, każda ze stron ma argumenty po swojej stronie, dyskusje trwają już jakiś czas, a jak widać żadna ze stron nie przekonała nawet jeden osoby do swojej prawdy, a jedynie co pokazują to, że potrafią się wyzywać. Można by były jeszcze długo dyskutować na ten temat, ale administracja zdania nie zmieni. Mówiłem wam o tym, oraz Sugar nie raz powtarzał żeby dodać ten filmik na jakieś duże zagraniczne forum, niech ocenią to osoby bezstronne, a mimo tego nikt z was tego nie zrobił.

Temat uważam za zamknięty.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.