Skocz do zawartości
MasterYi

Wniosek o odbanowanie gracza MasterYi

Polecane posty

Witam was szanowni koledzy ,pisze  do was niestety ze skargą :( W dniu 21-01-2020 zostałem zbanowany  rzekomo za multika szanownego gracza o nicku'' lodi" jak to mówił @Matinex93 gracz lodomir ma nick pieseł na discordzie

Proszę o rozpatrzenie i o kontakt ze mną na discordzie mój nick na dsc to:

@baklazan#6395

Edytowano przez MasterYi

Konto MasterYi zostało zweryfikowane pod kątem adresu IP, które odpowiadało adresom z multikont rzeczonego gracza lodomir, zbanowanego za posiadanie nielegalnego oprogramowania wspomagającego rozgrywkę. Dosłownie chwilę po nałożeniu kary otrzymałem od lodomira (aktualnie ukrytego pod nickiem Pieseł) poprzez komunikator discord wiadomość, którą załączam do niniejszego oświadczenia. W związku z zebranym materiałem dowodowym nie widzę możliwości przychylenia się do prośby o usunięcie kary.

odbanuj.png

• Dzięki 1

Panie @Matinex93 być może szanowny gracz ''lodomir'' o którym teraz mowa zapewne dostał bana na jakimś koncie i uznał że serwer jest zbyt ciekawy żeby go tam nie było i stąd ta wiadomość

Faktycznie serwer jest ciekawy gdyż na liście serwerów jest w top 3  i jest czym się interesować ponieważ elegancki spawn 

O administracji nic na ten moment nie będę mówił  brak cuboidow zamiary nich jest niesamowity plugin który zmienia całą rozgrywkę 

Opis sytuacji jak dodałem na Mc.mpspot

Wpisałem w wyszukiwarce  serwery mc

I wyskoczyła mi lista na której znajdował się nasz kochany mc spot jako 2 na liście  z pełnym zaciekawieniem weszłem na wspaniały serwer i nagle ...

.... Oczarował mnie  może są ludzie wyrażający się w sposób skandaliczny dla młodzieży poniżej 12 lat ale ten sam fakt 

Frakcji +surwiwal jest oszałamiający

JPEG_20200126_210118.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się