Skocz do zawartości
xtopka

prośba o odbanowanie gracza o nicku lodomir

Polecane posty

Witam,

chciałbym prosić o un bana

dnia :06.04.2020  gracze  lodomir i Kratos  zostali zbanowani z powodu cheatów.

sytuacja wyglądała w nastepujący sposób :

ja z użytkownikiem Kratoss23 kopaliśmy obsydian na potrzeby gildyjne gdy za rokopywalem redstone nagle blok obsydianu zniknął dokłądnie  tam gdzie 3 minuty wcześniej kopałem  ten obsydian.

powodem dlaczego miała by nas administracja odbanować jest to że  posiadam również słaby internet co też przczynia się do moje gry.przeważnie mój

ping oscyluje w granicach od 30-nawet 150 i to ma fatalny wpływ na moją rozgrywkę

proszę o szybki kontakt na moim discordzie :    lodomir #3404

dziękuje za wysłuchanie : lodomir

cheat.png

Powodem bana nie jest zniszczenie obsydianu za plecami, lecz szybkie jego kopanie za pomocą chetów. Filmik który otrzymałeś był tylko przykładem.  Jeśli chcesz dodatkowych dowodów to mogę Ci wysłać część logów z antycheata które jasno mówią, że używałeś jakiegoś fastbreaka, inni gracze którzy kopią z wydajnością 4 takich komunikatów nie otrzymują, do tego od startu edycji antycheat miał podejrzenia u Ciebie o cheaty 20 tysięcy razy. Długo was obserwowaliśmy i jednogłośnie stwierdziliśmy, że są to cheaty.

przepraszam ale to nie jest możliwe od startu  tej edycji mam postanowione  ze nie będę miał ŻADNYCH  multików i cheatów.

więc nie rozumiem przedstawionych mi zarzutów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się