Skocz do zawartości
Kraatos23

Odwołanie od bana(Kraatos23)

Polecane posty

Siema, grając dziś dostałem permantentego bana rzekomo za "cheaty", pisałem do amina Endrju na discordzie, został mi przedstawione nagranie, które nie przedstawia nawet mnie, znajduje sie tylko niedaleko nagrywanego gracza, za ścianą, prawdopodobnie bylem nawet afk. W nagraniu chodzi chyba o to, że zniknął klocek za graczem lodomir, każdy wie jak zlagowany jest ten serwer więc to praktycznie żaden dowód. Uważam, że zostałem zbanowany niesłusznie i oskarżony bez podstaw. Gdy poprosiłem o dowody na mnie, nie zostały mi one przedstawione.

Czekam na odpowiedz, pozdrawiam.

Nawet swoje odwołanie zaczynasz od kłamstw. Nagranie było przykładem i przedstawiało Twojego kolegę z frakcji, który kopał razem z Tobą, nie był za ścianą, ani Ty nie byłeś afk. Tak jak wspomniałem nagranie jest przykładem waszego szybkiego kopania. To samo co napisałem w odwołaniu lodomira otrzymaliście bana za fastbreaka, od 23 marca łącznie antycheat wykrył u Ciebie 9 tysięcy podejrzeń cheatów, nie zdarza się to w przypadku normalnie grającego gracza. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.