Skocz do zawartości
kylo28

Odwołanie od bana kylo28

Polecane posty

Dnia 07.04.2020 dostałem bana za "reklamę". Krótka historia tego co zaszło.

Nad rankiem, gdy grałem na serwerze mc frakcje, wszedł gracz "Mayk", przywitał się i stwierdził, że się spotkaliśmy wcześniej na crafted.pl. Chcąc dowiedzieć się więcej o tym graczu i o relacjach nas łączących zapytałem co to jest crafted pl. W tym momencie wydawało mi się, że to jakaś strona internetowa lub forum na których wcześniej byłem. Nie uzyskałem odpowiedzi, więc zapytałem ponownie co to jest ten crafted, liczyłem na odpowiedz w stylu strona o budowaniu w mc (na takich stronach czasem piszę). Ponownie nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie, więc dałem sobie spokój. Później ten gracz chciał dołączyć do mojej gildi, ale odmówiłem ze względu na kłamstwo o rzekomych relacjach. Po kilku godzinach dowiedziałem się, że dostałem bana za reklamowanie tego serwera. Pragnę powiedzieć, że to była godzina poranna i na serwerze nie było prawie nikogo.

Screen z naszej rozmowy Aby zobaczyć link musisz się zalogować. . Całą sytuację potraktowałbym dość spokojnie, ale uważam że zostałem niesłusznie oskarżony o reklamowanie serwera i nie mogę sobie pozwolić na 3 dniową nieobecność na serwerze ponieważ mam gildie i osadników o których muszę dbać.

 

Edytowano przez kylo28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poczynione wyjaśnienia. Zważywszy na okoliczności łagodzące postanowiliśmy zawiesić nałożoną sankcję na okres bezterminowy. Prosimy by na przyszłość wszelkie tego typu kwestie roztrząsać na czacie prywatnym (/msg) a nie publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×