Skocz do zawartości

błędy w konsoli i problem z iridium skyblock


SzlugPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem w konsoli wykazuje mi błędy takie jak

Aby zobaczyć spoiler musisz się zalogować.

Drugi problem jest z pluginem iridium skyblock chodzi o to że operator nie może niszczyć ani budować na czyjejś wyspie i dlaczego gracz może odwiedzić czyjąś wyspę bez potwierdzenia drugiej osoby? od razu teleportuje się na wyspę jaką chce  jak to naprawić?. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu to WoldEdit informuję tylko że działał by lepiej gdyby był na serwerze z silnikiem PaperSpigot. Iridium Skyblock ma pewnie taką opcję w swojej konfiguracji, spróbuj poszukać w FTP pliku konfiguracyjnego owego pluginu, ewentualnie może odpowiada za to jakaś komenda zamykająca wyspę gracze do odwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym GitHubie znalazłem permisję za to odpowiadającą "defaultIslandPublic", w konfigu obstawiam będzie tak "defaultIslandPublic=true" więc wystarczy zmienić na false, ale nie dam sobie ręki uciąć że to tak wygląda, to musisz sam sprawdzić.

 

A jeżeli rozwiązałem twój problem możesz podarować mi punkt reputacji! Będę bardzo wdzięczny ;)

image.png.0360d6af28167b587a2594acbab713b4.png

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi że każda stworzona wyspa jest prywatna i nie moge sie tepnąć natomiast jak jest prywatna to nikt nie może odiwedzić wyspy i nadal jest brak akceptacji. Co robić? i jeszcze co robić zeby operator mogł wszystko niszczyć i budowac na każdej wyspie.

Aby zobaczyć spoiler musisz się zalogować.

wychodzi na to że nie ma komendy odpowiedzialnej za akceptowanie. może nie działa bo nie ma komendy? może trzeba jakoś to dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko ładnie jest opisane. Mam każdą permisje przepisaną dla właściciela mam opa i wgl . Tutaj @RadekTv napisał że tu permisja jest.

"permission": "iridiumskyblock.admin", "description": "Control a players Island", "enabled": true mam tak samo i tą samą permisje mam i nadal nic niszczyć ani budować nie mogę. O co chodzi wiadomo coś?

Albo jest jakiś bug w tym pluginie albo nie wiem co.  Możecie sami zobaczyć i przetestować na priv moge dać ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...