Skocz do zawartości
Vampir707

skarga: niesłuszny warn dla gracza Reetil

Polecane posty

17.04.2020 reetil oraz ja dostalismy warny za grief. Jest to o tyle niesluszne, iż Reetil nie czynił nic co by można było uznać za grief, nota bene przeszkadzał mi w tymże griefie. Stąd pytanie, w oparciu o jakie przesłanki gracz Reetil został ukarany warnem, oraz żądanie o cofniecie tejże nieslusznej kary.  

Warn został przyznany na podstawie przeprowadzonego przesłuchania i przyznania się do winy ze strony Reetila, co widać na załączonym screenie. Nie widzę zatem podstaw do cofnięcia kary.

Screenshot_20200419-112713.jpg

Z tego co pamiętam przyznanie się do winy nigdy nie było brane przez administrację pod uwagę jako argument do ukarania gracza. Czy coś się zmieniło w tej sprawie i jeśli tak, kiedy zmiana została wprowadzona w życie?

Pozwolę sobie strescić przebieg owego przesłuchanka i podać na tacy jasne jak słońce podstawy do cofnięcia kary. 

Zapytałes sie czy my z reetilem odpowiadamy za tę sprawe

image.png.a529b448f984f697ed924399063ed638.png

image.png.53ece58a63e25bb45b2fadd661b93a78.png

reetil ci odpowiedział

image.png.82b0ae0569300f83d37cef44eed3abe1.png

po czym zaczeła sie seria kapp, gdzie reetil zaczal od pisania ze to eazy tydzien temu to zrobil a pozniej witherem rajdując armie, później że to on ze mną, a na koniec: 

image.png.9262e81bdfe590d0af91a5322ab7180c.png

Dlaczego więc konkludującym materiałem dowodowym jest cytat wzięty ze środka całego "przesłuchania", który bardzo widocznie jest otoczony wstawkami humorystycznymi? 

Przy okazji, w międzyczasie miało miejsce inne "przesłuchanie"

image.thumb.png.77c7e051de246ba0c61adcbb52c4bfa6.png

gdzie jasno zaznaczyłem, że to ja i tylko ja jestem jedynym sprawcą owej zbrodni. 

Dlaczego więc decyzja jest oparta akurat na tym orzeczeniu które jako jedyne daje podstawę do podwójnej kary (zamiast pojedynczej) dla czlonków RZSZ, które bynajmniej nie sprawia wrażenia rzetelnej spowiedzi i nie jest ani koncowa ani poczatkowa, tylko środkową wersja relacji zdarzen oskarżonego. Ponadto, dlaczego ignorowana jest opinia starszego administratora, który również się zajął ta sprawa? I przede wszystkim, dlaczego nie są używane rozwiązania stricte techniczne, tj dobrodziejstwa coreprotecta, które są pewne, nie do sfałszowania i proste do otworzenia? 

Decyzja została podjęta w sposób iście amatorski i sprawia wrażenie celowej manipulacji materiałem dochodowym, przy ominięciu zasady domniemania niewinności, by dojść do wyroku jak najmniej sprzyjającego dla potencjalnych oskarżonych. 

Edytowano przez Vampir707

Pojęcie griefu jest przez każdego interpretowane inaczej, dla jednych kilka creeperów to grief, a dla innego zalewanie naprzemiennie lawą i wodą to jest grief. Niestety aktualnie nasz regulamin w tej kwestii nie określa dokładnie co jest griefem. Dlatego też w najbliższym czasie zostaną wprowadzone poprawki w regulaminie w tej kwestii. W najbliższy weekend(piątek lub sobota) przewidziane jest zebranie ekipy serwera, wtedy sprawa zostanie omówiona, a ewentualnie zmiany przedyskutowane.

Wracając do warna gracza Reetil, zostaje on cofnięty, z powodu nieścisłości po stronie regulaminu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się