Skocz do zawartości
_SasKe_

Niesłuszny perm

Polecane posty

Dostałem bana 06 czerwca 2020, 00:48 za reklamę innego serwera. Napisałem wymyślone na szybko ip. Gracze o nazwie Fordin oraz misiekxxx nie dostali bana a zareklamowali 2 istniejące i bardzo znane serwery. Jeśli za wymyślony serwer, który zapewne nie istnieje dostaje się bana, to ja nie wiem co jest z tym serwerem nie tak. Mimo tego, że aktualnie na spocie grają od 1 do 5 osób banujecie graczy za takie błahostki. Paulina o nicku paulina1337XD dostała bana za napisanie " no rules" co wydaje mi się zabawne i bana nie powinno być, a nawet jeśli to czasowy. Mam nadzieję, że na nadchodzącej edycji zmieni się postępowanie administracji serwera.

image.png.c6ba0ea003e4fa8f98681bebc2e8e8a3.png

Próbujesz zrobić z administracji debili? Polecam sprawdzić ten adres, istnieje taki serwer, jest na wersji 1.8.8, czyli ban w 100% słuszny. Nawet gdyby serwer nie istniał to ban również by się należał, nigdy nie będziemy prowadzić śledztwa czy dany serwer istnieje czy nie. Ilość graczy nie decyduje o tym czy można przestrzegać regulaminu czy nie.

Co do bana Pauliny to była to nieumyślna reklama, podała nazwę serwera, to tak samo jakby na serwerze pisać "Gram z kolegami na serwerze XYZ", to tam samo jest reklamą. Gdyby wtedy napisała odwołanie, to na pewno została by odbanowana.

To ja teraz mogę napisać, że to była nieumyślna reklama, ponieważ wpisałem byle jakie ip nie wiedząc, że serwer o takim adresie istnieje. W wiadomośći wysłanej przeze mnie na chacie serwera napisałem iż dany serwer to serwer gildyjny na wersji 1.12.2 co daje do wiadomości, że zmyśliłem sobie te informacje i nieumyślnie podałem ip jakiegoś serwera. Nie odpowiedziałeś też na temat dwóch graczy, których zgłosiłem na serwerowym discordzie nicki: Fordon, misiekxxx, którzy jak w poprzedniej wiadomości wspomniałem zareklamowali dwa znane serwery bez żadnych konsekwencji. A co do śledztwa to powinniście je prowadzić, ponieważ jesteście administratorami i waszym zadaniem jest słuszne wymierzanie kary. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się