Skocz do zawartości

Konfiguracja serwera minecraft


Jeziorko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio postanowiłem stworzyć razem ze znajomymi serwer minecraft.

Jeżeli może Państwo znają będziemy się sugerować serwerem XD company.

Planujemy dodać carpet mode, i jeżeli się da jakieś inne mody typu one player sleep ( o ile się da)

W tym temacie jestem nowy i nie znam się szczerze co wybrać itp więc mam pytania:

- Jaki silnik jest potrzebny by serwer spełniał podane wyżej wymagania (warto dodać że będzie około 10-20 osób) zastanawiałem się nad forge/fabric api ale tak jak mówiłem nie znam się dlatego proszę o pomoc

-Jak powinno się to skonfigurować - (miałem próbny serwer na hostingu crafthost i mimo użycia ftp i przeciągnięcia carpet mode w folder z modami (silnik sponge) to dalej serwer nie widział modów - nie można było ich używać)

-Jaki hosting poelcacie zastanawiałem się nad enderchest/crafthost/minehost oczywiście szukam pakietu pod mody czyli najczęściej jest to około 30 zł za miesiąc

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej wersji ten serwer? Forge był by wymagany.

Obojętnie jaki hosting, ważne by działały mody, na enderchest w pakiecie professional można zainstalować forga z modami.

 

"one player sleep" to plugin. Podaj linki do modyfikacji które chcesz wgrać, bo możliwe, że o czymś innym piszemy.

Na jakiej wersji chcesz stworzyć ten serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym by minecraft był na wersji 1.16.5

na hostingu typu crafthost mam do wyboru akurat forge ale nie wiem czy nie lepiej wybrać inny silnik (nie znam się)

,,one player sleep to plugin" tak właśnie wiem jednak skoro serwer będzie akceptował tylko mody bez pluginów to chciałbym znaleźć jakiś mod na to Aby zobaczyć link musisz się zalogować.  znalazłem coś takiego - szukam czegoś co by odwzorowało tamten plugin.

Edytowane przez Jeziorko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...