Skocz do zawartości

Problem z PermissionsEx


Luki133q

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam pytanie.

Dlaczego na moim serwerze gdy chcę zainstalować plugin PermissionsEx to na serwerze pod komendą /pl pisze na czerwono i nie działa żadna komenda (/pex)

Wcześniej działało.

Proszę o szybką odpowiedź

2 minuty temu, Luki133q napisał:

I także nie działa ShopKeepers (hosting Enderchest.pl) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Luki133q napisał:

OK

Ok, zrobiłem. Teraz muszę odczekać kilka minut na aktualizacje.

5 minut temu, xN0MANDx napisał:

Wgraj plugin pod właściwą wersje silnika (lub odwrotnie - Właściwy silnik pod wersje pluginów).

Możesz też spróbować zmienić jave na drugą (np jeśli masz 7 to 8 lub odwrotnie z 8 na 7), jeżeli nic nie zmieniałeś w wersjach silników czy pluginów.

Nic, niedziała

8 minut temu, xN0MANDx napisał:

Wgraj plugin pod właściwą wersje silnika (lub odwrotnie - Właściwy silnik pod wersje pluginów).

Możesz też spróbować zmienić jave na drugą (np jeśli masz 7 to 8 lub odwrotnie z 8 na 7), jeżeli nic nie zmieniałeś w wersjach silników czy pluginów.

Ja mam silnik Spigot (jedyny do wybrania), ponieważ Enderchest.pl oferuje na Starter silniki Spigot

W professional jest dopiero Bukkit, Spigot itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Luki133q napisał:

Ok, zrobiłem. Teraz muszę odczekać kilka minut na aktualizacje.

Nic, niedziała

Ja mam silnik Spigot (jedyny do wybrania), ponieważ Enderchest.pl oferuje na Starter silniki Spigot

W professional jest dopiero Bukkit, Spigot itd

No to chyba dobrze że spigot co nie ? Sam na spigot wszystko mam bo bukkit szału dostaje. Co ma to do rzeczy ?

Mi wszystko działa normalnie. Lecz ja mam professional..

Na Starterze nie można konfigurować serwera zbytnio chyba. Bo to dla zielonych co nic nie umią jest więc takie zabezpieczenie. Spróbój napisać do bok aby ci zmienili view distance na serwerze o id ... Ale wątpię że coś zrobią.

Zalecam professional jeżeli masz większe plany niż grę z znajomymi na 5 slotów. Jeżeli dla znajomych to po co zmieniać VWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...