Skocz do zawartości
MPspot
pepq_

[$] [Wykonam] TRAILERY W MINECRAFT!

Recommended Posts

pepq_    104

Potrzebujesz traileru na swój serwer minecraft? Dobrze trafiłeś! 

OFERUJĘ:

• Pełen wkład w trailer!,
  • Niskie ceny!,
  • Kontakt poprzez skype/discord/ts3,
  • Możliwość wybrania muzyki pod trailer,
  • Możliwość wybrania stylu traileru,
  • Krótki czas oczekiwania w ciągu 2-3 dni roboczych,
  • Możliwość edycji traileru pod swoje potrzeby,

OCZEKUJĘ: 

• Kontaktu poprzez skype/discord/ts3,
  • Gotowego spawnu na którym mogę nagrać klipy,
  • Miłej atmosfery oraz braku pośpiechu.

CENA:

• Koszt traileru wynosi 30zł,
  • Płatności jakie przyjmuje to:
  • PaySafeCard
  • PayPal

KILKA MOICH DZIEŁ:

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu, wysyłajcie wiadomości to odpiszę :)

Edytowane przez pepq_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tomson_    0

Polecam allegrowicza. Profesjonalne podejście do klienta, niskie baaaaaaaardzo ceny :) Trailer wykonany na czas zgodnie z zamówieniem. Polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xN0MANDx    83
Dnia 12.05.2017 o 10:52, pepq_ napisał:

@ref

30 zł za 40 sekundowy typowy trailer ? Wysoko się cenisz, a efekt taki mega ultra nie jest. Zmień cenę na 20 zł to może szybciej znajdziesz lub, że zrobisz trailer za jakieś konta do gier ulepszone czy coś xD Ogólnie czas takiego trailera zrobienia to do godziny (zależnie od znajomości programów) max 2. (Bynajmniej tak bym osądził :#)

Edytowane przez xN0MANDx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepq_    104

@ref zmniejszam cenę o 10zł do odwołania. Trailer wykonuję w Sony Vegas pro 13 + Adobe After Effects CC.

@xN0MANDxnie musi być to trailer 40 sekundowy,  jeśli ktoś chciałby lektora to z chęcią wykonam trailer pod niego ;)

Edytowane przez pepq_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xN0MANDx    83
1 godzinę temu, pepq_ napisał:

@ref zmniejszam cenę o 10zł do odwołania. Trailer wykonuję w Sony Vegas pro 13 + Adobe After Effects CC.

@xN0MANDxnie musi być to trailer 40 sekundowy,  jeśli ktoś chciałby lektora to z chęcią wykonam trailer pod niego ;)

Bym kupił za 20 jakiś epicki trailer do nowego serwera bo mam nowego lapka z rozdzielczością 2K i jak program mi nie rozdziera ekranu niebieskimi pikselami to laguje mimo że niby jest 60 fps nawet jak patrze. I mam taki problem. A na dodatek nie mam pod ręką 20 zł psc bo ostatnio coś popularność mojego serwera po nowej edycji megaenchant spadła o 60% :/

Edytowane przez xN0MANDx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xN0MANDx    83
3 godziny temu, pepq_ napisał:

@ref

Trailer nadal nie zachęca do gry. Ciągle nagrywasz drzewo z prawie tymi samymi napisami. Dodaj do filmu jakieś ujęcia z rozgrywki ^_^

No ale kto jak woli ;x

Przykładowy mój stary trailer robiony na szybko (nagrywana rozrywka ^_^)

Wcale nie reklamuje serwera.... ^_^ Ta wiem mój mniej zadbany ale przynajmniej z pasją do robienia serwerów ^_^ PS: Wkrótce Remastered tego serwera na nowym silniku

~ Post zawierał lokowanie produktu xD

Edytowane przez xN0MANDx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepq_    104

@xN0MANDxTrailery serwerów hardcore/survival/megadrop/easyhc nie muszą wyglądać tak samo jak trailery serwerów rpg. W trailerze RPG masz co pokazać (nowości, bosy i inne bajery) A widz oglądający trailer serwera easyhc wie co na nim jest i jak się na nim gra. Tym bardziej rytmiczny oraz przyjemny dla ucha bądź oczów tym większa szansa że gracz zawita na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MentosPL    1

Witaj, posiadam AAE oraz Sony Vegasa Pro, ale nie wiem jak dynamicznie jak ty przyśpieszać film, poradził byś mi jak to się robi? Nie wiem Discord/skype?

mój skype: live:mentos_134 

Discord: MentosPL #8665

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.