Skocz do zawartości

PvP


Luki133q

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, DeadMonster napisał:

@Luki133q Dziwne ponieważ sam tak zrobiłem u mnie na /warp PvP i mi doskonale działa

Jeżeli __global__ i jakiś region to będzie działało normalnie ale jeżeli region + region to nie będzie działało. Dlatego trzeba odpowiednio nakładać współrzędne, aby regiony nie najechały na siebie. W pewnym miejscu do pvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xN0MANDx napisał:

Jeżeli __global__ i jakiś region to będzie działało normalnie ale jeżeli region + region to nie będzie działało. Dlatego trzeba odpowiednio nakładać współrzędne, aby regiony nie najechały na siebie. W pewnym miejscu do pvp.

To dziwne ponieważ ja mam region na regionie i mi wszystko działa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że masz te regiony. Jeżeli jeden region ma wyższe priority niż drugi, to oznacza, że jego fagi są "pierwsze / ważniejsze".

Sposób nadania: [Przykład] - /rg priority NAZWA_REGIONU 1

Przykład regionów: /rg priority spawn 1 , /rg priority pvp 2 , /rg priority przedpvp 3

Flagi regionu "przedpvp" są przed regionem "pvp" i po nim "spawn".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrDomian napisał:

Załóżmy że masz te regiony. Jeżeli jeden region ma wyższe priority niż drugi, to oznacza, że jego fagi są "pierwsze / ważniejsze".

Sposób nadania: [Przykład] - /rg priority NAZWA_REGIONU 1

Przykład regionów: /rg priority spawn 1 , /rg priority pvp 2 , /rg priority przedpvp 3

Flagi regionu "przedpvp" są przed regionem "pvp" i po nim "spawn".

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gabixdev napisał:

@parahakerWorldGuard ma dokumentację. I trochę to smutne że większość osób spamuje pytaniami po forach zamiast jej poszukać ale cóż, od tego są a nie wszyscy wiedzą że dokumentacja w ogóle istnieje...

 

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Lepiej pisać po forach niż być niepewnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...