Skocz do zawartości

pepq_

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  464
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez pepq_

 1. Skoro wyrzuca że duplikat to wyrzuć ten twój codechickencore i niech paczka wygeneruje swój.
 2. Tak ma, ale te jest estetycznie ładniejsze. Polskie tłumaczenie ma tylko przetłumaczone wyrazy a domyślny wygląd essentialsa brzydko wygląda ;<
 3. Serwer hostowany z jakiegos hostingu czy postawiony na vps?
 4. pepq_

  Problem z moim pluginem

  Użyj samego setHealth() oraz jak dalej nie działa dodaj sobie po każdym if'ie zeby wyslalo wiadomosc do gracza i sprawdzisz w ktorym momencie sie zatrzymuje
 5. @Vitus27 Ale na logike, ktoś kto ma Ci zrobić pluginy ma pełny dostęp do serwera ma mieć rangę UVIP? Potem się serwery dziwią że mają "włamy"
 6. Dlaczego nie uczysz od razu używania mavena, z resztą jeśli ktoś ma zamiar nauczyć się pisać pluginy najpierw powinien zapoznać się z javą. Pytanie: Dlaczego preferujesz eclipse? (rzygam)
 7. pepq_

  Portale

  @Aron Zamiast wody daj nether-portal. I tak nie sprawdza czy to woda/lava tylko zaznaczone kratki przez worldedita.
 8. pepq_

  Portale

  jeśli chodzi o inną mapę (teleport np. z wody do innego świata) to obsłuży to plugin multiverse-core i -portals Poradnik youtube:
 9. pepq_

  Błąd w konsoli

  Sprawdz czy plugin FastLogin i ProtocolLib jest kompatybilny z twoją wersją serwera.
 10. WItam, proponuję zwiększenie limitu rozmiaru pliku na avatar. Dopiero co otrzymałem nowy i waży niestety 0,70mb a jego wymiary są naprawdę małe.
 11. Wymagane jakieś dodatki typu skQuery?
 12. @Aron Ustaw config i podaj logi z konsoli.
 13. @Aron Tutaj masz plugin na 1.12, nie zauważyłem że mob-cash jest do wersji 1.5.2. https://dev.bukkit.org/projects/killermoney
 14. Wymagany dodatkowy plugin VAULT odpowiadający za ekonomię na serwerze MobCash: https://dev.bukkit.org/projects/mob-cash
 15. pepq_

  Bungee Cord POMOCY!

  @fangerpl Ustaw w config.yml bungeecord ip-forwarding na true i w spigot.yml serwererów bukkit bungee: true
 16. Raczej automatycznie loguje graczy non-premium na serwerach partnerskich blazingpack a obecnie są tylko takie 3.
 17. Pokaż logi z pliku crash-2018-03-31_20.48.23-server.txt
 18. pepq_

  Precioun stones(Bkloki)

  Użyj ID bloku zamiast nazwy.
 19. pepq_

  Dział mta

  Jestem za! Zawsze dodatkowe grono
 20. Witam, poszukuję osób do testowania sieci serwerów minigames. Na serwerze będą bazować takie tryby jak: Battleroyal, Skywars, Buildbattle, Bedwars. Są to 4 początkowe tryby jakie są w planach, cała mechanika jest oparta na wersji 1.8 podwyższona do grania na wyższych wersjach do 1.12. Serwer dopiero jest dopiero zapoczątkowany więc wszystkie informacje na temat dni testów znajdziecie na discordzie: https://discord.gg/n3bPa8d . Do kontaktu z administracją oraz propozycji odnośnie serwera zapraszamy na discord'a. Gracze będący na testach będą nagradzani w przyszłości oraz zostaną wynagrodzeni specjalnimi przywilejami na starcie. Osoby zainteresowane budowaniem map do gier również zapraszamy na discord za mapy które dostaną się do puli map na serwerze nagradzamy! Discord: https://discord.gg/n3bPa8d Potrzebujemy was!
 21. @xawery W czym mamy Ci pomóc skoro nie umiesz poprawnie skompilować pluginu ;/ Skoro już go skompilowałeś do .jar to podaj błędy z konsoli jeśli występują od niego. Jeśli ich nie ma to nadal twój plugin źle działa.
 22. pepq_

  Precioun stones

  Wyłącz serwer, usuń config, włącz serwer. Jeśli pojawia się znów stary config to naprawdopodobniej jest do domyslny dla tego pluginu.
 23. pepq_

  Jak wgrać mody na serwer

  Sprawdz silnik cauldron obsluguje mody i pluginy tylko nie jestem pewien czy obsluguje wersje 1.12.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...