Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  267
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana xN0MANDx w dniu 6 Maja 2018

Użytkownicy przyznają xN0MANDx punkty reputacji!

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1 658 wyświetleń profilu

xN0MANDx's Achievements

Nowy

Nowy (1/14)

90

Reputacja

8

Community Answers

 1. xN0MANDx

  serer nie działa

  Give me logs & used ip to connect pls ?
 2. Forced default server na true ustaw (tak jak napisane było)
 3. Backup zrób lub aktualizacje i przywróć znowu tą wersje wg tego co mówisz że brakuje ci pliku co enderchest regeneruje. Ale to pewnie inna sprawa - daj logi.
 4. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Te pluginy nie mają nic wspólnego prawdopodobnie z tym błędem. Tak jak pan admin pisał wyżej może to być wina skript, a dokładniej pan autor tematu bawił się zmiennymi (i uszkodził plik z zmiennymi - ten główny lub;) i configiem w skript. (Należy usunąć w skript config.yml i zmienne główne (varabiales.csv), aby od nowa się zregenerowały, ale najpierw niech podane dane by była 100% pewność o które pisałem wyżej, albo niech po prostu sprawdzi czy nie zmienił typowania plików np; zamiast .csv lub .sk nie dal .txt wszędzie - bez tamtych danych nie powiem 100% co jest przyczyną na pewno.)
 5. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Może tak więcej danych ? Cały plik logów (cały). Lista pluginów. Czy pluginy masz kompatybilne. Ile masz ramu. Co ostatnio zmieniales.
 6. Skutek Przyczyna Przyczyna Skutek Ewentualne możliwości. Coś zmieniałeś w plikach serwera zanim się zaczął crashować ? (Pokaż całe logi z logs) Lista pluginów (lub logi z logs)
 7. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro jest none to nie ustawiasz zmiennej a tak w ogóle - loop all blocks - Chcesz żeby skrypt ci zapętlił miliardy bloków ? Zapisz zapisane bloki do zmiennej/yml i z nich odczytuj zamiast z całego świata (crash, error, bugi itp). PS: Ten kod nie wygląda jak kod ponieważ są zmienne których nawet nie ustawiasz a potem dajesz sprawdzanie czy zmienna ktorej nie ustawiales nigdy, czy ma funkcję "true"
 8. Napisz do boku aby naprawili (numer gs twojej maszyny). To za 2 tygodnie nie będzie lagów. Bo mają pewnie maszyne uszkodzoną ale nawet nie raczą naprawić. Ja tak miałem setki razy u nich dlatego przeszedłem na vps'y tak jak wspominałem post wyżej.
 9. Ile ramu, jeżeli można wiedzieć posiadasz oraz jaki silnik - Spigot/PaperSpigot/Bukkit/CraftBukkit/Vanilla/Inne ? Jeżeli masz na enderchest.pl to za pewne mają uszkodzoną maszynę i stąd te lagi - typowy enderchest - opisywałem dziś na forum tym to mimo, że nie korzystam z ich usług od paru miesięcy. Więc jaki masz hosting ?
 10. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  TU MASZ POPRAWIONY KOD W LINKU: https://pastebin.com/xvgNrXtf Zazwyczaj były problemy aby z bloku/powietrza w kierunku "direction" wystrzeliwało obiekt, ale możesz próbować się pobawić - może zadziała. ~ Pozdro
 11. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro blok to czemu wpisałeś from player ? (i jaki event) Przed blokiem zalecam postawić punkt lokalizacyjny {loc::1} i w tym punkcie kreować pocisk.
 12. Dziwne by było gdyby serwer nie zużywał procesora ^_^. Dlaczego enderchest jest beznadziejny ?: - Maszyny nie działają czasem nawet 2 tygodnie, a support ma w dupie i odpowiada po 3 tygodniach, że właśnie zauważyli ten problem... (w wyniku czego ja przeszedłem na vps'y kvm pro GAME-3 na lvlupie) - Blokuje wstęp dla niektórych graczy ich zapora. - Fałszywe parametry. - Bungeecord strasznie drogi choć osobiście mogę mieć na vps go za darmo a na hostingu nawet 1000 zł za miesiąc (xD). - Ciągłe zmiany serwera na inną maszynę (w wyniku czego często serwery tracą stabilność i przestają działać czasami nawet na tydzień, trzeba przepisywać adresy wszędzie nowe i wiele innych pierd...ń) - Kiedyś mieli ofertę nieskończona ilość RAM czyli 16GB (dziwne, że jak miałem serwer wyłączony to nawet zużywał 8GB RAM - współdzielenie każdego megabajta jak cholera - słaba stabilność) - Sprzedają domeny po czym się dowiadujesz, że domeny nie dostaniesz tylko subdomenę. (W wyniku czego ja straciłem 200 zł) Plusy enderchest: - Nie blokują zarabiania na serwerów - rcon - Dają własny sklepik na utrzymanie serwera. - Dość tanie oferty (prócz bungecorda) i subdomenę (.ench)
 13. xN0MANDx

  wzrastający RAM

  Rozumiem, że chcesz wyłączyć metrykę ? Poszukaj w configu pluginów coś o metryce i wpisz false jeżeli nie ma to poszukaj PluginsMetrics w plugins i tam odznacz na false jeżeli dobrze pamiętam. Ale metryka nie wpływa na zużycie ramu (zużycie jest nie widoczne wręcz). Polecam restarty serwera w nocy to o 2GB ramu nawet mniej będzie serwer zużywał, albo o wyeliminowanie wszelkich błędów [ERROR] [WARN] które budzą nie pokój.
 14. xN0MANDx

  Technik

  Nie da się połaczyć 2 serwerów w jeden. Możesz splątać ich połączenia bungeecordem bungeecord--->lobby--->wybór trybu lub bungeecord--->random tryb + komenda na wejścia w inny tryb (serwer). Tak czy owak wystarczy podać ip maszyny i port serwera w configu bungeecorda - co w tym za problem ? Wynagrodzenie - "a co to ?"~xFazzzi
 15. Masz kolorowy nick po opie ? WNIOSEK - Masz Essentials Jak to usunąć ? ODPOWIEDŹ - Wejdź w config essentials i na samej górze masz tam i usuwasz barwienie nicku. 1 Werset wyboru z ops-name-color: '4' na ''
×
×
 • Dodaj nową pozycję...