Skocz do zawartości

Jak wgrać mody na serwer


PigY

Rekomendowane odpowiedzi

Występuje do was z pytaniem , jak wgrać modyfikacje na hostingu enderchest.pl

Hosting zapewnia mi zmianę silnika w pakiecie proffesional , niestety słabo się na tym znam.

W internecie nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi więc pisze tutaj, proszę o konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musi mieć serwer z pakietu professional.

Napisz jeszcze na jaką wersję chcesz plugin. Musisz na niego wgrać silnik forge, pobierzesz go z Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Daj znać czy masz serwer z tego pakietu, oraz jaka wersja Cię interesuje, wtedy dam dokładniejsze info jak wgrać ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, posiadam pakiet professional ,chciałbym mieć pluginy i mody 1.12.2

Tak BTW , nie ogarniam instalacji modów w ogóle jest to moja pierwsza styczność z tym tematem, więc tą instalacje z góry proszę tak szczegółowo i na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Endrju napisał:

W zakładce "konfiguracja" masz opcję własnego silnika, włącz ją. Wtedy pojawi Ci się informacja jak masz nazwać wgrany plik/silnik. Zdecyduj się na jakiś konkretny silnik, pobierz go, wgraj na serwer za pomocą jego FTP i zmień nazwę na odpowiednią.

Dzięki bardzo, temat do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • Patryk5813 zmienił tytuł na Jak wgrać mody na serwer

Miałem to samo, musisz otworzyć ten plik o nazwie "forge..... "  zrob instal server do nowego folderu wtedy powstaną ci pliki takie jak "server_...." i ten plik z nazwą server zmianiasz na enderchest_minecraft.jar  (pamietaj ze jar to rozszerzenie pliku) i wtedy server bedzie sie normalnie podnosił, sam to dzisiaj zrobiłem juz od 6h próbuje metodą prób i błędów dograć mody a póki co zrobiłem tylko silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...