Skocz do zawartości

Autodeinstalacja/reinstalacja trollowanie serwerowni


dajnoxes

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Po wrzuceniu CodeChickenCore 1.0.5 serwer pokazuje

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Nie wiem o co chodzi, serwerownia wrzuca sobie automatycznie jakieś codechickenlib, konsola pokazuje duplikat nic się nie odpala :). Dobrze, że robiłęm to na serwerze testowym bo jeszcze bym musiałwalczyć o pieniądze, na pukawce kilka miesięcy temu działało, tutaj ni w ząb.

Nie wiem czy kategoria tematu jest odpowiednia, ale BoK nie odpowiada na to, a nigdzie indziej pomocy nie znalazłęm oprócz jakiś osób z Anglii, ale oni  all in all nie wiedzieli o co chodzi.

Link do paczki która nie działa: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Edytowane przez dajnoxes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie paczuszka nie ;p. Z niej wyrzuciłem tylko mody waila i optifine, bo to klienta nie serwera. No i po wrganiu na serwer i odpaleniu, błąd konsoli pokazuje, że codechickencore jest zduplikowany, co miejsca nie ma, po prostu po odpaleniu serwer hostandplay dorzuca sobie jakiś swój codechicken core. No to zrobiłem serwer od nowa, tym razem nie wrzuciłem swojego codechickencore i błąd wywala taki, że go brak mimo tego, że serwer tak czy tak wgrywa własny. A jak go przez ftp dorzuce, to pokazuje, że jest zduplikowany. Serwer sobie dorzuca mod, mówi że jest duplikatem, ja usuwam swój i on nie widzi tego który wrzucił i stwierdza że nie ma nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...