Skocz do zawartości

K-Drop Innowacyjny drop z stone.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierw wytłumaczę czemu K-Drop nazwa ponieważ ja mam ksywe Kamyk454 nawet nick z minecraft taki bo za nie długo zmieniam na premce więc package też jest w pluginie pl.Kamyk454 itp. ten drop ma w sobie to co na screenie ;) mam nadzieje że dostanę reputkę za chęci :) 

Funkcję dropu:

- Wyłączanie czerwoną wełną w gui dropu wszystkiego.

- Włączanie drop zieloną wełną w gui dropu.

- turbodrop

- wyłączanie/włączanie dropu cobblestone.

- brak backdoorów

 

wersja: 1.8.8

 

silniki: 

craftbukkit oraz spigot

 

NA SAMYM DOLE DOWNLOAD!

Cytat

turbo.thumb.jpg.8a0fd3ede3cb82bd3c2089fcef72847d.jpgwiadomosci.thumb.jpg.46c72eae4bedf93e032b725edc001233.jpgwldrop.thumb.jpg.4aef40cecb34351a9396750340f78632.jpgksiazka.thumb.jpg.b3d44457132510fad46f3d395ffab0d1.jpgcobblestone.thumb.jpg.37637141b905aed36139d62633f72100.jpgwyldrop.thumb.jpg.1093a852385f007d8fcbfc24c80031ff.jpg

 

K-Drop.jar

Edytowane przez Okeycraft
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Siemka, wszystko spoko, prezentuje się ładnie ;) Jedyne czego mi brakuje to bardziej rozbudowane wyłączanie dropu każdego surowca. Przydałaby się też możliwość wyłączania powiadomień dla gracza o wypadających surowcach (niektórzy gracze nie lubią związanego z tym spamu na chat'cie).

Jeśli dałoby się zrobić na wersję 1.15.2 to chętnie wykorzystam Twój plugin na moim serwerze ;) Pozdrawiam i powodzonka w dalszym tworzeniu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2020 o 20:19, patryczekkkkkkkkkkkkk napisał:

Da się jakoś odblokować zmianę kolorów gui ?

 

dodam do aktualizacji zmiane kolorou w config.yml czekaj na aktualizacje a ja zaczynam dodawać :) 

Dnia 23.04.2020 o 22:33, Patryk5813 napisał:

Ja mogę Ci edytować kolory, wystarczy powiedzieć co i na jaki kolor :D

dziękuje że pan dba ale ten @patryczekkkkkkkkkkkkk podsunął mi pomysł na aktualizacje 

Dnia 20.04.2020 o 17:04, BimberDziadka napisał:

Siemka, wszystko spoko, prezentuje się ładnie ;) Jedyne czego mi brakuje to bardziej rozbudowane wyłączanie dropu każdego surowca. Przydałaby się też możliwość wyłączania powiadomień dla gracza o wypadających surowcach (niektórzy gracze nie lubią związanego z tym spamu na chat'cie).

Jeśli dałoby się zrobić na wersję 1.15.2 to chętnie wykorzystam Twój plugin na moim serwerze ;) Pozdrawiam i powodzonka w dalszym tworzeniu życzę.

pewnie dodam na wersję pluginu 1.15.2 oraz zrobię wyłączanie wiadomości w czasie ;) dzięki za propozycję 

Dnia 23.04.2020 o 20:19, patryczekkkkkkkkkkkkk napisał:

Da się jakoś odblokować zmianę kolorów gui ?

 

masz zmianę kolorów gui, niestety nie mogę edytować postu :( 

 

Config: 

TurboActionTaskDrop:
  taskcolor: "&6&l" #kolor napisu "TURBODROP"
  nacolor: "&8&l" #kolor nawiasu gdzie sa sekundy "()"
  colortime: "&c" #kolor sekund w nawiasach "(czerwone sekundy)"

GuiKDrop:
  menudrop: "&8>> &9&lDropy &8<<" #Nazwa gui dropu
  titleONdrop: "&a&lWLACZ WSZYSTKIE" #Nazwa zielonej welny zeby wlaczylo wszystkie dropy
  titleOFFdrop: "&4&lWYLACZ WSZYSTKIE" #Nazwa czerwonej welny zeby wylaczylo wszystkie dropy
  turbodrop: "&9&lTURBODROP" #Nazwa papieru "TURBODROP"
  cobblestone: "&8>> &ccobblestone &8<< " #Nazwa cobblestone

 

KDrop.jar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...