Skocz do zawartości

Konfiguracja oraz opis serwera "Starter"


kaNNy

Rekomendowane odpowiedzi

Eluwka!
Prowadzę niewielki serwer dla moich widzów, jednak chciałem wykupić droższą alternatywę i przenieść serwer na wersję "Starter" oraz dodać kilka ciekawych pluginów, dlatego mam kilka pytań:

- Czy wersja "Starter" nie będzie miała problemów z pomieszczeniem około 15-20 graczy jednocześnie wliczając obsługę pluginów takich jak mcMMO, plugin na rangi etc? Czy rozgrywka będzie komfortowa?

- Jakie pluginy polecacie na serwer tego typu? Poza oczywistym WordEditem? Plugin na zabezpieczenie skrzynek plus jakieś pluginy, które będą w stanie stworzyć bardziej interesującą rozgrywkę, ale jednocześnie nie były zbyt skomplikowane?

- Jak wygląda proces instalacji pluginów na Enderchest? Czy wystarczy wybrać plugin z listy dostępnej w panelu czy będę musiał pobrać go z oficjalnej strony i wgrać go za pośrednictwem FTP? Jestem zupełnie zielony w tych sprawach, ile czasu trzeba poświęcić na konfigurację? Nie proszę o cały poradnik, tylko przynajmniej o jakąkolwiek wskazówkę dotyczącą instalacji pluginów na wersji "Starter"

Z góry dziekuje za pomoc! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Serwer starter jest przystosowany dla początkujących serwerów, 15-20 graczy powinno być minimalnym problemem dla serwera, z pluginami oczywiście.

(Znajdź sobie oczywiście technika co by ci z tym pomógł.)

2. Pluginy najlepsze (moim zdaniem) world edit, world guard, essentialsx, luckpermissions, vault, authme, viaversions (to bardzo dobre jeśli chcesz aby mogli grać ludzie od wersji 1.8 do 1.15.2) MH-drop (drop że stone)

I wiele więcej

Jeśli o zabezpieczenie skrzynki nie mogę ci zasegurować ):

(Resztę sobie możesz sam dodać)

3. Tutaj ja zalecam pluginy pobierać ze stron typu Bukkit oraz Spigot (sam używam) oraz jest takie pytanie czy będziesz używać webFTP czy mySQL, ale jeśli dodać to bierzesz ze strony plugin pobierasz przeciągasz ją do listy pluginów (folder będzie się nazywać "plugins" czy coś takiego) jak coś ja NIE miałem startera więc nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja z tym wszystkim i podkreślam, znajdź se technika jeśli jak ty mówisz "jesteś zielony w te klocki" mam na dzieję że ci pomogłem, jeśli będziesz miał jakieś pytania śmiało pisz prywatnie (jeśli się da na tej stronie XD) Sjema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...