Skocz do zawartości

Gracze na serwerze się nie widzą.


rafalsten777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie!

Założyłem serwer survival na 5 osób. Po zalogowaniu się na serwer gracze nie widzą się. Jestem "januszem" i nie wiem co pozmieniać żeby się widzieli.

Zauważyłem że jak dodam kogoś do operatora to ten operator jest widziany przez graczy ale sam operator nie widzi graczy.

Widać, samo budowanie lub niszczenie bloków. Gracze niewidzialni. Proszę o pomoc.

Chodzi o serwer postawiony na stronie www.enderchest.pl  o charakterze Vanilla dla 5 graczy. Serwer 1.10.2 , wszyscy gracze korzystają z MCZyczu.

Edytowane przez rafalsten777
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś rozwiązanie we własnym pytaniu. Launcher MCZyczu nie dość, że najczęściej jest wypełniony wirusami, to w dodatku ma dużo błędów. Polecam kupić Minecraft premium, a jak nie macie pieniędzy to pobierzcie Aby zobaczyć link musisz się zalogować. . Sam go używałem przed zakupem premium. 

 

Skan:

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega napisał - jest to wina klienta, modyfikowanego przez launcher.

MCZyczu jest to stary, nieaktualizowany od 3-4 launcher, nie zawiera nawet najnowszej wersji.

Jeśli szukasz launchera który jest lżejszy od mojangowego i zyczu, zawiera modpacki + możliwość tworzenia swoich z dowolnymi modami, niedługo moda na skiny [ja piszę ;)] mogę polecić MPLauncher.

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...